بازدید رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام از نحوه خدمات دهی به بیماران

رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام از نحوه خدمات دهی به بیماران توسط متخصصین موسسه محکم بازدید کرد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری استان ایلام ، دکتر کریم همتی در جریان این بازدید اظهار کرد: متخصصین موسسه خیریه محکم با این خدمت شایسته و ارزشمند، شادی را به خانواده های بیماران هدیه نموده اند.

 

وی ادامه داد: همواره تلاش خواهیم کرد که نارسایی ها و کاستی ها را در حوزه سلامت در جهت رفاه و آسایش مردم به حداقل برسانیم تا رضایت قلبی و واقعی مردم را نسبت به خدمات جلب نماییم.

 

رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام خاطرنشان کرد: خداوند را شاکریم که فرصتی نصیب فرموده تا با همکاری و اهتمام دلسوزانه مسئولان دانشگاه و متخصصین موسسه خیریه محکم به مردم و بیماران دردمند خدمت نماییم.

 

دکتر همتی در خاتمه سخنان خود یادآور شد: مردمان شریف استان ایلام با مقاومت و ایستادگی در 8 سال دفاع مقدس و دفاع جانانه از کیان مقدس جمهوری اسلامی به گردن نظام حق بزرگی دارند و شبانه روز خدمت کردن به این مردم، کمترین پاسخ به این استقامت و پایداری خواهد بود.

 

گفتنی است که رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام در ادامه این بازدید از بیمارستان امام خمینی(ره) و کلینیک تخصصی محل استقرار متخصصین و ویزیت بیماران، خطاب به مسئولان و دست اندرکاران این بیمارستان، دستوراتی در جهت تسهیل خدمت رسانی به بیماران صادر نمود.

 
 
اشتراک گذاری
 

زمان انتشار: پنج شنبه ۲۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۷:۲۹:۰۹

شناسه خبر: 75161

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب