بررسی وضعیت پروژه های بهداشتی درمانی در ایلام

وضعیت پروژه های بهداشتی درمانی دانشگاه و چالش‌های فراروی آنان مورد بررسی قرار گرفت

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری استان ایلام ، رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام  در این جلسه اظهار کرد: اقدامات و فعالیت‌های دانشگاه با تلاش شبانه روزی مسئولان و همکاران روند رو به رشدی را در حال حاضر تجربه می‌کند.

 

 دکتر کریم همتی ادامه داد: متاسفانه با نوسانات ارزی و مشکلات اقتصادی، هزینه های اعتباری احداث پروژه ها در سطح دانشگاه افزایش یافته که نیاز است پیمانکاران آنان بیش از پیش در مقابل این افزایش قیمت ها حمایت شوند.

 

 وی خاطرنشان کرد: تلاش ما این است که این پروژه ها علیرغم مشکلات اقتصادی و کمبود اعتبارات، در موعد مقرر به بهره برداری برسند و در مسیر خدمت قرار گیرند تا مردم از خدمات آنان بهره مند شوند.

 

 رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام یادآور شد: هدف ما همه اعم از مسئولان دانشگاه و پیمانکاران پروژه ها خدمت مردم است و با این دیدگاه می توانیم با هدف گذاری های مشترک و دو جانبه در راه تعالی و بالندگی حوزه بهداشت و درمان استان گام برداریم.

 

 در ادامه نیز معاونین آموزشی، توسعه، بهداشتی، درمان، تحقیقات و فن آوری، غذا و دارو، فرهنگی دانشجویی، اجتماعی، مدیران ستادی، روسای بیمارستانها و پیمانکاران پروژه های بهداشتی درمانی سطح استان به بیان گزارشی از وضعیت پروژه‌های در دست احداث خود و مشکلات و نارسایی های فراروی آنان پرداختند.

زمان انتشار: پنج شنبه ۲۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۷:۴۶:۱۷

شناسه خبر: 75164

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب