بهسازی و به روزآوری تجهیزات پزشکی آزمایشگاه مرکزی استان

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: با تلاش های انجام شده؛آزمایشگاه مرکزی استان،حیاتی تازه گرفت و عملیات بازسازی فضای داخلی و نصب تجهیزات پزشکی جدید در مراحل پایانی قرار دارد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری استان ایلام ، دکتر قباد آبانگاه با اعلام این خبر اظهار کرد:  در راستای تاکیدات آقای دکتر همتی رئیس دانشگاه مبنی بر تکریم ارباب رجوع و رعایت منشور حقوق بیماران و همچنین برنامه های این معاونت مبنی بر ارتقای زیرساخت های مراکز ارائه دهنده خدمات درمانی، عملیات بهسازی و بازسازی و به روزآوری تجهیزات پزشکی آزمایشگاه مرکزی از مرداد سال جاری در دستور کار این معاونت قرارگرفت .

وی افزود: با تلاش خوب و سازنده حوزه ستادی درمان و مدیرپر تلاش این مرکز پروژه بازسازی در حال اتمام بوده و در ماه جاری به بهره برداری کامل می رسد.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی ایلام ادامه داد: هزینه بازسازی و تعمیرات داخلی بالغ بر سه میلیارد و پانصد میلیون ریال و خرید تجهیزات پزشکی بیش از چهار میلیارد ریال بوده است.

دکترآبانگاه در ادامه بیان کرد:آزمایشگاه مرکزی استان به عنوان آزمایشگاه مرجع، انجام کلیه آزمایشات تخصصی و غربالگری نوزادان استان را به عهده داشته و تمامی خدمات در آن به صورت دولتی انجام می گیرد.

زمان انتشار: دوشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۴:۱۲

شناسه خبر: 75604

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
نظرات ارسال شده :
تعداد نظرات : ۱ نظر
سپیده شکری
۰ مخالف          ۰ موافق
سه شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۵:۳۴

تجهیزات پزشکی همراه با شناخت دقیق نیاز بازار در حوزه هوشمند سازی بیمارستان ها و مراکز درمانی، با متخصصین حوزه هوشمند سازی پزشکی و با پشتوانه برندهای مطرح، دانش بنیان و فناور داخلی متولد میشوند .

اشتراک گذاری مطالب