امضا طومار درخواست مجازات مسببان خصوصی سازی افسارگ خبرگزاری علم و فناوری - امضا طومار درخواست مجازات مسببان خصوصی سازی افسارگسیخته صنایع، در مسیر راهپیمایی ۲۲ بهمن
با همت دانشجویان دانشگاه صنعتی سهند تبریز انجام می پذیرد؛

امضا طومار درخواست مجازات مسببان خصوصی سازی افسارگسیخته صنایع، در مسیر راهپیمایی ۲۲ بهمن

بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی سهند تبریز، در راهپیمائی چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، غرفه ای با نام " صدای پاپرهنگان"، و با شعار" انقلاب ما انقلاب مستضعفین است"، دائر می کنند و طومار درخواست مجازات مسببان خصوصی سازی افسارگسیخته صنایع و تعیین تکلیف ماشین سازی تبریز را نیز قرار خواهند داد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان آذربایجان شرقی، بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی سهند تبریز، در  راهپیمائی چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، غرفه ای با نام " صدای پاپرهنگان"، و با شعار" انقلاب ما انقلاب مستضعفین است"، دائر می کنند.

 

دانشجویان با دائر کردن این غرفه قصد دارند تا با تکیه بر آرمان های رهبر کبیر انقلاب، در راستای حمایت از مستضعفین و گوشزد کردن اهداف و آرمان های اصلی انقلاب، به رسالت دانشجوئی خود عمل کنند.


لازم به ذکر است، دانشجویان در این غرفه طومار درخواست مجازات مسببان خصوصی سازی افسارگسیخته صنایع و تعیین تکلیف ماشین سازی تبریز را نیز قرار خواهند داد تا با امضا مردم حاضر در راهپیمائئ 22 بهمن، عوامل این نابهنجاری مجازات شده و وضعیت کارگران مشخص شود.غرفه‌ی بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی سهند تبریز در مسیر راهپیمایی ۲۲ بهمن، در حد فاصل میدان شهدا تا میدان نماز، جنب پارکینک 29 بهمن خواهد بود.

 

خبرگزاری علم و فناوری آذربایجان شرقی، پیشتر از این نیز طی گزارشی، به مشکلات این کارخانه پرداخته و آسیب های خصوصی سازی نادرست را هشدار داده بود.

 

گزارش مذکور را می توانید در لینک زیر بخوانید؛

 

بلبرینگ سازی ایران، با مدیران رانتی متحمل آسیب‌های متعدد می‌شود

 

 

انتها پیام/حامد سلطانپور

زمان انتشار: یکشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۰:۵۴:۲۵

شناسه خبر: 75984

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب