پیام تبریک رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی پیامی صادر کرد.

به گزارش خبرگزاری علم وفناوری استان ایلام ، متن پیام تبریک دکتر کریم همتی بدین شرح است:

چهلمین سالگرد ِ طلوع آفتاب آزادي و  معنویت، در ۲۲ بهمن ماه سال ِ  ۱۳۵۷ از ایران اسلامی  كه در بيان رهبر كبير انقلاب اسلامي آن واقعه ي بزرگ انفجار نور ناميده شد را مي توان آغازگر جنبش های های عدالت خواهانه و رهايي بخش  ملت ها در سراسر جهان  به حساب آورد كه قدرت و پيروزي اراده ي مردم بر وابستگي، زور و استبداد را به رخ كشيده و يادآور وعده و مشيّت الهي در نصر ضعيفان و محرومان و حاكميت آنها بر جهان دانست .

ايام الله دهه ي فجر ، روزهایی ماندگار و فراموش ناشدنی در تاریخ ملت بزرگ ماست ؛ روزهايي كه پيام ِ  عزت ، كرامت ، آزادي  و استقلال ِ ملت و كشور ايران  توسط رهبر كبير انقلاب اسلامي در تمام جهان طنين انداز شد.

 امروز ما همچنان حافظ و  منادي همان پيام هستيم و اين ايّام و پيام آن همچنان در حافظه و تاريخ ملت ما جاودانه مانده و الهام بخش ملت بزرگ ما تا رسيدن به قله هاي عظمت ، سربلندي و اقتدار خواهد بود.

 بدینوسیله اینجانب فرا رسیدن 22 بهمن ماه و چهلمین سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي؛  این حماسه تاریخی را به رهبر معظم انقلاب ، آحاد ملت شريف ايران ، خانواده ي معظم شهدا ، جانبازان و ايثارگران و بخصوص مردم شریف استان ایلام تبریک و تهنیت عرض نموده عزت ، اقتدار و سربلندي ملت و كشور ایران عزیز را از خداوند متعال خواستارم.

دکتر کریم همتی

رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام

زمان انتشار: یکشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۱:۰۶:۰۷

شناسه خبر: 75987

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب