بیانیه سازمان علمی و پژوهشی استان همدان به مناسبت چهلیم سالگرد انقلاب اسلامی

سازمان علمی و پژوهشی سپاه انصارالحسین (ع) استان همدان به مناسب چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، طی بیانیه ای ضمن حمایت از آرمان های رهبر کبیر انقلاب اسلامی امام خمینی (ره) و به منظور تجدید بیعت با رهبر فرزانه کشورمان امام خامنه ای (مدظله‌العالی)، مردم و مسئولین دعوت به شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن نمود.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از همدان - سازمان علمی و پژوهشی سپاه انصارالحسین (ع) استان همدان به مناسب چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، طی بیانیه ای ضمن حمایت از آرمان های رهبر کبیر انقلاب اسلامی امام خمینی (ره) و به منظور تجدید بیعت با رهبر فرزانه کشورمان امام خامنه ای (مدظله‌العالی)، مردم و مسئولین را دعوت به شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن نمود. متن این بیانیه به شرح زیر است.

بسمه تعالی

این پیروزی مربوط به خداست. امام خمینی (ره)

پیروزی انقلاب اسلامی تحت رهبری امام خمینی (ره) و در ادامه هدایت‌ های حکیمانه امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) منشأ تحولات عظیم و تاریخ ساز در منطقه و جهان شده است و نتیجه این انقلاب را می توان پیشرفت های چشمگیر در زمینه های گوناگون همچون پیشرفت های نظامی، علمی و ... دانست. در 22 بهمن 1357 مردم ایران با هدایت امام خمینی (ره ) ریشه ظلم را از کشور کندند و به نظام سلطه با شعار استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی گفتند که ایران و ایرانی دیگر نمی خواهد نوکر آمریکا و انگلیس باشد. در طول این 40 سال که از عمر جوان برومند انقلاب می گذرد بارها کشورهای دشمن ایران با حربه هایی همچون تحمیل جنگ 8 ساله به مردم ایران، ترور مسئولین کشور، ایجاد گروه های تروریستی همچون داعش ، منافقان و ... سعی در به زمین زدن این انقلاب داشتند که به حمدالله با هدایت و رهنمودهای امام خامنه ای (مدظله‌العالی) ، تمام این نقشه ها، نقش بر آب شده است. نقشه جدید آمریکا که با هدف فشار اوردن به مردم برای خالی کردن پشت انقلاب طی چند ساله گذشته از آن استفاده کرده است تحریم اقتصادی است که رهبر انقلاب طی 10 سال اخیر بارها راه حل های دور زدن این تحریم ها را با استفاده از اقتصاد مقاومتی به مسئولین و مردم کشور نشان داده است که متأسفانه طی سال های اخیر، مسئولین این راهنمودها را نادیده گرفته اند که نتیجه آن وجود تورم های در زمینه های مختلف در کشور شده است. اما در 22 بهمن مردم سرتاسر کشور به ندای رهبر انقلاب مانند 40 سال گذشته لبیک خواهند گفت و با فریاد الله اکبر و مرگ بر امریکا و اسرائیل بر سر دشمنان این انقلاب فریاد خواهیم زد که آمریکا هیچ غلطی نخواهد کرد و باز هم ایران سربلند از پس این نقشه ها با اتکا به اقتصاد مقاومتی خواهد گذشت.

در پایان سازمان علمی و پژوهشی سپاه انصار الحسین (ع) استان همدان، اعضای خانه نخبگان این این سازمان از آحاد مردم انقلابی و همیشه در صحنه ، خانواده معزز شهدا و ایثارگران، علما و روحانیون  و مسئولان دعوت می نماید تا با حضور آگاهانه، گسترده و حماسی خود ، بار دیگر ضمن پاسداشت ارزش های والای انقلاب اسلامی و تقدیر و تجلیل از حماسه آفرینی های غیور مردان ایران اسلامی، با آرمان های والای شهدا و امام شهدا و انقلاب اسلامی تجدید میثاق نموده و بر ادامه راه روشن آن بزرگواران مهر تاییدی بر نظام جمهوری اسلامی بزنند.

انتهای پیام /

 

زمان انتشار: یکشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۲:۰۴:۵۳

شناسه خبر: 75989

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب