یگان ویژه مظهر اقتدار ناجا است

فرمانده یگان ویژه استان خراسان شمالی گفت:برپایی نمایشگاه دستاوردهای ۴۰ساله انقلاب اسلامی نشان دهنده پیشرفت و بالندگی نظام می باشد.

سرهنگ پاسدار علیرضا کاظمی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری خراسان شمالی در نمایشگاه 40 ساله انقلاب اسلامی ضمن تسلیت ایام فاطمیه و تبریک به مناسبت  فرا رسیدن چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی اظهار داشت: برپایی این نمایشگاه بازتاب مثبتی در تقویت روحیه مردم داشته و فرصت بسیار مناسبی است تا قابلیت ها و توانمندی های 40ساله انقلاب را به نمایش بگذاریم.

 

وی در ادامه خاطر نشان کرد:یگان ویژه انتظامی یک نیروی واکنش سریع و ولایت مدار است وبحمدالله این یگان با محوریت قرار دادن مسیر تعالی و ایجاد روحیه انقلابی در بین کارکنان در جهت تحقق ارمان های والای نظام گام های موثری را برداشته است.

 

سرهنگ پاسدار کاظمی با اشاره به وظایف غیر ذاتی یگان ویژه همچون امداد رسانی  در بلایای طبیعی سیل, زلزله, برف و کولاک و شرکت در اردوهای جهادی افزود: کارکنان یگان ویژه انتظامی خادم و خدمتگزار مردم و نظام اسلامی هستند که با تلاش های شبانه روزی خود باعث ایجاد امنیت و ارامش فردی و اجتماعی می شوند.

 

وی در خاتمه با بیان اینکه یگان ویژه در چند سال اخیر افتخار خدمت رسانی به زائران ابا عبدالله الحسین(ع) را در راهپیمایی بزرگ اربعین دارد افزود:کارکنان یگان ویژه با امادگی کامل؛روحیه جهادی و با همه امکانات به زائرین اربعین حسینی در تسهیل امر تردد و تامین امنیت زائران خدمت رسانی می کنند.

زمان انتشار: دوشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۱:۳۶

شناسه خبر: 75994

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب