معاون علمی،پژوهشی و فناوری سپاه حضرت سیدالشهدا (ع) استان تهران خبر داد

نمایش دستاورد‌های علمی و فناوری مخترعان و نخبگان بسیجی برگزار می‌شود/ رونمایی از چند محصول دانش‌بنیان

معاون علمی، پژوهشی و فناوری سپاه حضرت سیدالشهدا (ع) استان تهران گفت: نمایش دستاوردهای علمی و فناوری نخبگان بسیجی از تاریخ ۲۸ الی ۳۰ بهمن ماه در دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام(ره) شهرری برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری استان تهران؛ هادی حفیظی معاون علمی، پژوهشی و فناوری سپاه حضرت سیدالشهدا (ع) استان تهران در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری، از برگزاری نمایشگاه چهل چراغ انقلاب و نمایش محصولات و دستاوردهای علمی و فناوری مخترعین بسیجی استان تهران خبر داد.

وی افزود: این نمایشگاه از تاریخ ۲۸ الی ۳۰ بهمن ماه در دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام(ره) شهرری برگزار خواهد شد و همه روزه از ساعت ۹ الی ۱۶ امکان بازدید عمومی فراهم خواهد بود.

حفیظی خاطر نشان کرد: این نمایشگاه ضمن نمایش افتخارات و دستاوردهای با ارزش جوانان نخبه استان تهران در عرصه علم و فناوری قصد دارد زمینه معرفی محصولات و تجاری سازی طرح های برتر را محقق کند.

معاون علمی، پژوهشی و فناوری سپاه حضرت سیدالشهدا (ع) استان تهران ادامه داد: در حاشیه این نمایشگاه مرکز حمایت از مخترعین سازمان بسیج علمی مستقر بوده و امکان عضویت دانشجویان و مخترعین در این سازمان فراهم خواهد بود.

حفیظی افزود: در روز پایانی نمایشگاه مراسم اختتامیه با حضور مسئولین کشوری و لشگری و تقدیر از مخترعین برتر برگزار و از چند محصول جدید دانش بنیان رونمایی می‌شود.

انتهای پیام/

زمان انتشار: سه شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۲:۵۲

شناسه خبر: 76019

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب