بخوانید:

نامه سرگشاده جمعی از ورزشکاران به نماینده دشتی

جمعی از پیشکسوتان، ورزشکاران و ورزش دوستان شهرستان دشتی، با نگارش نامه‌ای خطاب به سید کمال الدین شهریاری، نماینده مجلس شورای اسلامی خواستار رسیدگی به مشکلات ورزشی این شهرستان شدند.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری استان بوشهر؛ جمعی از پیشکسوتان، ورزشکاران و ورزش دوستان شهرستان دشتی،  با نگارش نامه‌ای خطاب به  سید کمال الدین شهریاری، نماینده مجلس شورای اسلامی خواستار رسیدگی به مشکلات ورزشی این شهرستان شدند.

متن این نامه به شرح زیر است:

سید کمال الدین شهریاری نماینده محترم مجلس شورای اسلامی  

سلام علیکم

مردم و ورزشکاران شهرستان دشتی از برخی بی مهری‌ها گلایه‌مند هستند تا جاییکه بی مهری‌های رییس اداره ورزش و جوانان به ورزشکاران، موجب گلایه‌مندی مردم و ورزشکاران این خطه شده است.

یکی از مصادیق این بی مهری‌ها، جاماندن ورزشکاران از حضور در مسابقات ورزشی در استانی و کشوری، سقوط تیم‌های فوتبال در رده‌های مختلف، انحلال تیم سافت بال شهرستان، انحلال والیبال دلیران دشتی، انحلال تیم فوتبال ایرانجوان، انحلال تیم فوتبال جم صنعتکاران خورموج، انحلال تیم فوتبال ساحلی شاهین و بی انگیزگی تیم‌های ورزشی بانوان از حضور در مسابقات و تعطیلی برخی از هیات‌های ورزشی  که در زمان ریاست محترم اداره ورزش و جوانان جناب آقای عباسی و  به علت ضعف ریاست محترم این اداره که متولی اصلی ورزش می‌باشد هست.

متاسفانه چند وقتی است آماری از عملکردهای زیربنایی و مالی این اداره ورزش و جوانان که در فضای مجازی که مستندات آن توسط افراد و هیئت‌های ورزشی خود اداره ورزش و جوانان موجود می‌باشد رسانه‌ای شده ولی تا کنون جناب آقای عباسی ریاست این اداره سکوت کرده‌اند و هیچ جوابی برای این آمار ارائه نکرده‌اند و انتظار ما ورزشکاران این است با توجه به جدیت موضوعات پیش آمده، جناب آقای دکتر شهریاری شخصا به این موضوع ورود کنید و این مسائل را پیگیری نمایید تا شأن و جایگاه شهرستان دشتی توسط برخی افراد سودجو به خطر نیفتاده و حق و حقوق ورزشکاران شهرستان دشتی پایمال نشود .

ورزش این شهرستان نیازمند توجه مسئولین است و ظرفیت‌های خوبی در عرصه ورزش در این شهرستان وجود دارد که یکی از این ظرفیت‌های منحصربفرد فوتبال است؛ ورزشکاران این رشته تاکنون در سطح استانی و کشوری و ملی  خوش درخشیده اند.

درخواست مردم و ورزشکاران از حضرتعالی در مجلس، توجه ویژه به عرصه ورزش این خطه است که با توجه به سالهای متمادی که جناب آقای عباسی ریاست محترم اداره ورزش و جوانان بر مسند کار می‌باشد دریغ از یک درصد پیشرفت ورزشی در این شهرستان می‌باشد زیرا که کمبودها بعضا مانع از این است که ورزشکاران ما نتوانند شایستگیهای خود را بروز دهند.

نماینده محترم مجلس شورای اسلامی، فوتبال  جزو لاینفک زندگی مردم شهرستان  بوده و در جای جای این شهرستان برگزار می‌شود اما این مسابقات به صورت سنتی و بدون امکانات است.

ما ورزشکاران این شهرستان انتظار داریم بیش از پیش به ورزش این شهرستان توجه شود.

شهرستان دشتی باقریب به ۳۰۰۰ ورزشکار بیمه شده دارد و نزدیک به چندین هیات غیرفعال ورزشی که ناشی از برخورد نامناسب با ورزشکاران، عدم درک صحیح از ورزش، نداشتن سعه صدر که ناشی از بی تجربگی رییس اداره ورزش و‌جوانان است باعث شده تا دیگر ورزشکاران این منطقه نسبت به ورزش دلسرد شوند و به شهرهای مجاور کوچ کنند و برای شهرستان های دیگر  افتخارآفرینی کنند لذا اشاره به اینکه حضور رئیس ورزش و جوانان شهرستان بعد از چندین سال در مسند ریاست متاسفانه موجب تنزل رتبه ورزشکاران این منطقه شده است.

خاطرنشان کنم اگر هرچه زودتر فکری برای این موضوع نشود شاهد مشکلات بیشتری نیز خواهیم بود که امیدواریم حضرتعالی بعنوان نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی  به آن رسیدگی کنید و هر چه سریعتر شاهد تغییرات در این اداره باشیم .

جمعی از پیشکسوتان ، ورزشکاران و ورزش دوستان شهرستان دشتی

والسلام

انتهای پیام/حسینی مفرد

زمان انتشار: پنج شنبه ۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۹:۵۸

شناسه خبر: 76236

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
نظرات ارسال شده :
تعداد نظرات : ۱ نظر
محمد
۰ مخالف          ۰ موافق
جمعه ۳ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۰:۱۹

با سلام ضمن تقدیر و تشکر از شما بابت اطلاع رسانی مشکلات ورزشکاران باید بعرض برسان نظام و انقلاب زحمات بسیار زیادی برای توسعه زیرساختهای ورزش و ترویج فرهنگ ورزش انجام داده ولی بعضی از مدیران توان کمک به شتابگری این روند را ندا رند با تشکر.

اشتراک گذاری مطالب