شرکت دانش بنیان ویرا افرند سیراف؛

سمینار آینده شغلی ویژه دانش‌آموزان در بوشهر برگزار شد

سمینارآینده شغلی در مدرسه شهیدکاوه، در راستای روشن سازی شغل‌های آینده و مسیردهی شغلی با همکاری شرکت ویرا افرند سیراف با حضور جانشین معاونت جهاد علم و فناوری سپاه امام صادق ع استان بوشهر برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری استان بوشهر؛ سمینارآینده شغلی در مدرسه شهیدکاوه، در راستای روشن سازی شغل‌های آینده و مسیردهی شغلی با همکاری شرکت ویرا افرند سیرافبا حضور جانشین معاونت جهاد علم و فناوری سپاه امام صادق ع استان بوشهر برگزار شد.

عبدالله عابدی، موسس مجموعه شهید کاوه گفت: یکی از مسایلی که همیشه دغدغه ذهنی، دانشجویان رشته‌های مهندسی است، آینده کاری این رشته‌ها است و اگر آموزش‌های لازم دیده باشند بهتر می‌توانند در آینده وارد بازار کار شوند.

وی افزود: این شرکت دانش بنیان سعی می‌کند این آموزش‌ها را به دانش‌آموزان ارائه کند و آنها را با شغل‌های موجود در جامعه آشنا کرده و مهارت‌های لازم به دانش‌آموزان می‌آموزند.

عابدی ضمن بیان اهداف آموزشی و صنعتی شرکت ویرا افزود: سیراف و چشم‌اندازهایی که این مجموعه در جهت شناسایی، پرورش و شکوفایی استعدادهای دانش آموزان استان برنامه‌های منسجمی دارد که مجموعه ویرا در راستای پوشش دادن خلا نیروی انسانی توانمند با وجود پتانسیل‌های بالایی که دارد می‌خواهد در آینده نه چندان دور در جهت آموزش شاخه های جدید علم در استان گام موثری بردارد.

در ادامه الان عباسی، مدیریت شرکت آریانا رباتیک به معرفی شرکت ویرا افرند سیراف پرداخت و افزود: باید به دنبال ساخت و بومی کردن نیازهای صنعت کشور در کشور باشیم و بخش آموزش به خصوص در حوزه رباتیک و هوافضا را تقویت کنیم.

وی با اشاره به فن محور کردن کودکان و دانش‌آموزان افزود: دنیای فردا، دنیای هوش مصنوعی و رباتیک است و استخدام در آینده معنای کمرنگی دارد و اکثر کارها را رباتیک و هوش مصنوعی انجام می‌دهد و انتخاب مسیر راه آینده شغلی یکی از اولویت‌های آموزشی و پرورشی است.

در پایان سید مجتبی حسینی مقدم، جانشین معاونت جهاد علم و فناوری سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر خاطر نشان کرد: در راستای نخبه‌پروری و سپاه، اقدام به حمایت نخبگان، جهت تربیت آنها اقدامات بسیاری ارئه کرده است.

وی از وجود چنین مجموعه‌ای توانمند و فعال و پویا ابراز خرسندی کرد و گفت: یکی از رسالت‌های پژوهش سپاه، نخبه‌پروری است، و سعی کرده  حمایت‌های خود را  در چندین قالب ارائه نماید.

انتهای پیام/ حسینی مفرد

زمان انتشار: سه شنبه ۷ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۰:۲۹:۲۶

شناسه خبر: 76370

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
نظرات ارسال شده :
تعداد نظرات : ۱ نظر
۰ مخالف          ۰ موافق
سه شنبه ۷ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۳:۳۹:۵۵

عرض ادب ، در این خبر جالب است که اسم سخنران ،که طرح اگاه سازی از مشاغل اینده را در مدارس بوشهر برنامه ریزی و اجرا می نماید ، نامی برده نشده ، سمینار بدون سخنران مگر امکانپذیر است؟ درود به شما ، همینقدر هم که اطلاع رسانی میفرمایید ، خوب است ، همواره موفق باشید

اشتراک گذاری مطالب