معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن؛

با نصب اپلیکیشن «ES App Locker» امنیت گوشی تان را تضمین کنید+ لینک دانلود

اپلیکیشن «ES App Locker» ، برنامه ای حرفه ای برای رمز گذاری بر روی تلفن های هوشمند اندروید می باشد که با نصب آن می توانید بر روی تمامی بخش های گوشی مانند اپلیکیشن ها، ایمیل ها، پیامک ها، مخاطبین و ... پسورد قدرتمند بگذارید.

خبرگزاری علم و فناوری هر شب در گزارشی با عنوان «معرفی اپلیکیشن»، به بررسی محبوب ترین و پرطرفداران ترین آپ ها می پردازیم.

با پیشرفت روزافزون صنعت تلفن های هوشمند دیگر از این وسیله صرفاً برای برقراری تماس استفاده نمی شود و با استفاده از امکانات آن می توان خدمات بانکی همچون کارت به کارت، پرداخت قبوض، خرید شارژ و ... را انجام داد و یا از لحاظات شخصی زندگی خود عکس و فیلمبرداری کرد به همین دلیل تلفن های همراه را می توان وسیله کامل شخصی دانست و ممکن است در صورتی که به دست افراد سودجو بیوفتد با استفاده از اطلاعات شخصی تان شما را دچار مشکل نماید. برای جلوگیری از دسترسی به امکانات دستگاه اندرویدتان قادر خواهید بود با استفاده از امکانات گوشی، پسوردی را به عنوان رمز ورود انتخاب نمایید اما ممکن است فردی با به دست آوردن رمز گوشی تان بتواند به اطلاعات شخصی شما مانند عکس، فیلم، رمز کارت های بانکی، پیامک ها، اطلاعات شبکه اجتماعی و ... دسترسی یابد و شما را دچار مشکل نماید. در این گزارش قصد داریم با معرفی اپلیکیشن "ES App Locker" گوشی شما را به یک گاوصندوق هوشمند تبدیل نماییم. شما با استفاده از این اپلیکیشن علاوه بر انتخاب رمز عبور برای ورود به گوشی، قادر خواهید بود برای تمام بخش های تلفن همراه تان همچون گالری، پیامک ها، شبکه های اجتماعی، مخاطبین، ایمیل ها و ... رمز قدرتمندی انتخاب نماید تا در صورتی که فردی به هر نحوی توانست رمز ورودی گوشی شما را بدست آورد دیگر نتواند به سایر بخش های تلفن همراه تان وارد شود. برای آشنایی بیشتر با این برنامه اندرویدی، در نقد و بررسی آن با ما همراه باشید.

نحوه ثبت نام و فعال کردن برنامه

این برنامه برای استفاده نیاز به ثبت نام ندارد و بعد نصب آن می توانید از آن استفاده نمایید.

رابط کاربری برنامه

با نصب اپلیکیشن "ES App Locker" می توانید خیال خود را از بابت امنیت تلفن همراه تان تا حدود زیادی راحت نماید چرا که این اپلیکیشن از الگوریتم های خاصی برای محافظت از دستگاه اندروید شما استفاده می کند و خود اپلیکیشن نیز مکانیزمی دارد که بدون وارد کردن رمز به هیچ وجه نمی توان آن را از دستگاه تلفن همراه تان پاک نمود. این اپلیکیشن گرچه از زبان فارسی پشتیبانی نمی کند اما به دلیل رابط کاربری ساده و روانی که دارد کاربر به راحتی می تواند با آن ارتباط برقرار نماید. این اپلیکیشن همچنین دارای حجم بسیار کمی می باشد و بعد از نصب تنها 3 مگابایت از تلفن همراه تان را اشغال می کند.   

خبرگزاری علم و فناوری در این بخش، امتیاز 4 از ۵ به خاطر رابط کاربری ساده و روان این برنامه در نظر می گیرد.

آموزش استفاده از برنامه

زمانی که وارد این اپلیکیشن می شوید این برنامه ظرف یک ثانیه تمام برنامه های موجود در گوشی شما را اسکن می کند و در صفحه اصلی نمایش می دهد. سپس می توانید قسمت های مورد نظر خود همچون اپلیکیشن ها، مخاطبین، ایمیل ها، گالری و ... هر آنچه که امنیت آن برای شما مهم می باشد را انتخاب نماید. در مرحله دوم این اپلیکیشن از شما می خواهد که برای آن رمزی را به صورت الگو یا پین انتخاب نماید سپس قسمت انتخاب شده توسط "ES App Locker" محافظت می شود البته در بخش تنظیمات  قسمت های دیگری نیز وجود دارد که در ادامه آن ها را توضیح خواهیم داد:

1- بخش «Disable lock» :

با فعال کردن این بخش شما قادر خواهید بود که این برنامه را به صورت موقت غیرفعال نمایید. البته باید به این نکته توجه نمایید که با انتخاب این گزینه قفل تمام برنامه ها برداشته خواهد شد.

2- بخش «Auto lock» :

این بخش از برنامه شامل دو قسمت می باشد که با انتخاب هر یک می توانید روش قفل شدن برنامه ها پس از باز شدن را مشخص نمایید که با انتخاب گزینه اول زمانی که صفحه گوشی شما قفل می شود برنامه عمل می کند و با انتخاب گزینه دوم زمانی که از برنامه خارج می شوید برنامه کار خود را شروع می کند و زمانی که قصد ورود دوباره به آن را داشته باشید این اپلیکیشن از شما رمز عبور را می خواهد.

3- بخش «Hide trajectory» :

با انتخاب این بخش مسیر الگو وارد شده نمایش داده نخواهد شد.

4- بخش «Pattern» :

با انتخاب این بخش شما قادر خواهید بود الگو انتخاب شده خود را تغییر دهید.

5- بخش «Password» :

با انتخاب این بخش می توانید به جای الگو از پسورد عددی برای محافظت از تلفن همراه تان استفاده نمایید.

6- بخش «Disallow uninstall» :

با فعال کردن این بخش، بدون وارد کردن رمز نمی توان این اپلیکیشن را حذف نمود.

خبرگزاری علم و فناوری در این بخش، امتیاز 5 از ۵ به خاطر کاربردی بودن این برنامه در نظر می گیرد.

قیمت برنامه

این برنامه رایگان می باشد و بعد از نصب می توانید از تمام امکانات آن استفاده کنید.

این اپلیکیشن در فروشگاه بازار با بیش از 20 هزار کاربر فعال و همچنین کسب امتیازه 4.3 از ۵ جزء پرطرفدارترین برنامه ها در زمینه مدیریت هزینه های روزمره می باشد. هم اکنون می توانید این برنامه را از لینک زیر در کافه بازار دانلود نمایید.

انتهای پیام/

خبرنگار: سجاد عبدلی

زمان انتشار: پنج شنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۶:۵۵:۰۰

شناسه خبر: 76508

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب