به همّت پارک علم و فناوری تبریز برگزار شد؛

رقابت ایده ها در بخش دانشجویی ، صنعتی و دانش آموزی استارت آپ ویکند صنایع لوازم خانگی + فیلم

مراسم اختتامیه استارت آپ ویکند صنایع لوازم خانگی، با حضور، ۴۰ ایده در بخش دانشجویی و صنعتی و ۱۴ ایده در بخش دانش آموزی پس از سه روز رقابت، برگزار شد که آئین در اختتامیه نیز، ۱۲ ایده منتخب از بین ۱۵۰ ایده با هم رقابت پرداختند.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان آذربایجان شرقی، مراسم اختتامیه استارت آپ ویکند صنایع لوازم خانگی، به همّت پارک علم و فناوری استان، با حضور دکتر شکور اکبر نژاد ریاست شورای اسلامی شهر تبریز و جمعی از صنعتگران لوازم خانگی تبریز، صبح امروز در محل مجتمع عصر انقلاب برگزار شد.

در بخش دانشجویی و صنعتی استارت آپ ویکند صنایع لوازم خانگی، ۹  تیم منتخب مرحله نهایی، و در بخش دانش آموزی نیز 3 تیم منتخب مرحله نهایی، هرکدام به مدت ۵ دقیقه، به ارائه ایده ها پرداختند که ایده ها  پس از ارائه، مورد بررسی داوران قرار گرفت.

در بخش مراسم اهدای جوایز منتخبین بخش دانش آموزی این استارت آپ، به ایده منتخب اول؛ دوش هوشمند و جایزه 8 میلیون ریالی، ایده منتخب دوم؛ لامپ چند کاره و جایزه 5 میلیون ریالی و به ایده منتخب سوم نیز مخزن ذخیره آب ستونی و جایزه 3 میلیون ریالی تعلق گرفت.

در بخش مراسم اهدای جوایز منتخبین بخش دانشجویی این استارت آپ، به ایده منتخب اول؛ سیستم سرمایش هوشمند و جایزه 20 میلیون ریالی ، ایده منتخب دوم؛ سرد کننده فوق سریع و جایزه 17 میلیون ریالی و همچنین استقرار در مرکز رشد پارک علم و فناوری بدون طی مرحله داوری، به ایده منتخب سوم؛ بخاری گازسوز فن دار پنلی و جایزه 13 میلیون ریالی و همچنین استقرار در مرکز رشد پارک علم و فناوری بدون طی مرحله داوری و به ایده منتخب چهارم نیز در بخش دانشجویی و صنعتی با عنوان " بیزینس گیم"  در این رویداد تحت حمایت مادی و معنوی شرکت همگامان سیستم قرارگرفت و همچنین مبلغ 5 میلیون ریال جایزه از طرف شرکت همگامان سیستم تعلق گرفت.

ارائه آخرین ایده در بخش دانش آموزی توسط طاها پناهی ، کوچکترین دانش آموز شرکت کننده در استارت آپ، که مورد استقبال حاضرین  در مراسم قرار گرفت، جایزه ۳ میلیون ریالی از طرف شرکت صنایع صبح پارلار داده شد.

لازم به ذکر است، این استارت آپ با حضور، ۴۰ ایده در بخش دانشجویی و صنعتی و ۱۴ ایده در بخش دانش آموزی، در محورهای، اصلاح فرآیند تولید، برطرف سازی نیازهای فناورانه خوشه لوازم خانگی، روش های جدید بازاریابی، طراحی و تولید تجهیزات و قطعات استراتژیک و همچنین طراحی و تولید محصول با کاربری جدید در صنعت لوازم خانگی و باهدف پیاده سازی خوشه کسب و کار لوازم خانگی ، حمایت از ایده های برتر و همکاری در جهت تجاری سازی آنها و تقویت ارتباط تولیدکنندگان لوازم خانگی با ایده های برتر در این صنعت به مدت سه روز برگزار گردید که در آئین اختتامیه نیز، ۱۲ ایده منتخب از بین  ۱۵۰ ایده با هم رقابت پرداختند.

 

انتها پیام/

زمان انتشار: یکشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۶:۳۵:۰۰

شناسه خبر: 76598

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب