نحوه غیرفعال کردن بروزرسانی خودکار اپلیکیشن پلی اس خبرگزاری علم و فناوری - نحوه غیرفعال کردن بروزرسانی خودکار اپلیکیشن پلی استور گوگل

نحوه غیرفعال کردن بروزرسانی خودکار اپلیکیشن پلی استور گوگل

اگر نگران تمام شدن حجم اینترنت خود هستید با ما همراه باشید تا نحوه غیرفعال کردن بروزرسانی خودکار اپلیکیشن پلی استور گوگل، را به شما آموزش دهیم.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری استان بوشهر؛ یکی از ویژگی‌های موجود در اپلیکیشن پلی استور گوگل آپدیت خودکار نرم‌افزار‌ها بدون اطلاع به کاربر است. هرچند این قابلیت ممکن است به عنوان یک ویژگی کاربردی در پلی استور معرفی شود، اما بسیاری از کاربران بخاطر تمام شدن حجم اینترنت خود از این ویژگی شکایت دارند. با ما همراه باشید تا نحوه غیرفعال کردن بروزرسانی خودکار در این اپلیکیشن را به شما آموزش دهیم.

در قوانین و تنظیمات پیش فرض گوگل پلی (Google Play) باید تمامی برنامه‌های نصب شده همواره بروز باشند و با آمدن آپدیت سریعا ارتقاء نسخه پیدا کنند.

اما گاهی این آپدیت های پی در پی برخی از برنامه ها باعث کندی گوشی یا تبلت شما می شود و از منابع  اینترنت و حافظه‌ی دستگاه شما نیز استفاده می‌کنند.

نحوه ی غیرفعال کردن بروز رسانی خودکار در گوگل پلی (Google Play)

  1. برنامه گوگل پلی (Google Play) را باز کنید.
  2. نوار کناری را با کشیدن انگشت خود به سمت راست حاضر کنید.
  3. به بخش تنظیمات (Settings) بروید و در منوی تنظیمات (Google Play) بر روی بروز رسانی خودکار برنامه ها (Auto-update apps) ضربه بزنید.
  4. در پنجره ی باز شده گزینه “برنامه ها بصورت خودکار بروز رسانی نشوند” یا Do not auto-update apps را انتخاب کنید.

انتهای پیام/حسینی مفرد

زمان انتشار: یکشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۸ - ۰۶:۱۵:۰۰

شناسه خبر: 76829

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب