SuperBackup اپلیکیشن حرفه ای برای پشتیبان گیری از خبرگزاری علم و فناوری - SuperBackup اپلیکیشن حرفه ای برای پشتیبان گیری از اطلاعات تلفن همراه+لینک دانلود
معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن؛

SuperBackup اپلیکیشن حرفه ای برای پشتیبان گیری از اطلاعات تلفن همراه+لینک دانلود

اپلیکیشن SuperBackup برنامه حرفه ای برای پشتیبان گیری و بازیابی اطلاعات برای گوشی اندروید می باشد که با استفاده از آن می توانید از تمام فایل های مهم تلفن همراه تان مانند اپلیکیشن ها، مخاطبین، تماس ها و ... نسخه پشتیبان تهیه نمایید.

خبرگزاری علم و فناوری هر شب در گزارشی با عنوان «معرفی اپلیکیشن»، به بررسی محبوب ترین و پرطرفداران ترین آپ ها می پردازیم.

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که گوشی هوشمند قدیمیتان دیگر کارایی لازم را ندارد و جوابگوی نیاز شما نمی باشد به همین دلیل اقدام به خرید گوشی هوشمند جدید نموده اید. اما یکی از دغدغه های که در هنگام تعویض این گوشی ها وجود دارد انتقال دادن فایل ها و ابزارها مورد نیاز خود مانند مخاطبین، پیام ها، اپلیکیشن ها و ... از گوشی قدیمی به گوشی جدید می باشد، چرا که اگر بخواهید به صورت دستی مخاطبین و یا پیام ها را در گوشی جدید خود منتقل نمایید باید ساعت ها وقتتان را صرف این کار کنید. در این گزارش قصد داریم با معرفی اپلیکیشن «SuperBackup» این مشکل شما را حل نماییم. شما با استفاده از این اپلیکیشن قادر خواهید بود ظرف چند دقیقه از اطلاعات مهم تلفن همراهتان همچون مخاطبین، پیامک ها،  اپلیکیشن ها، MMS ها و رویدادهای تقویم گوگل در موبایل تان نسخه پشتیبان تهیه کنید و به آسانی آن را به تلفن همراه جدیدتان منتقل نمایید. برای آشنایی بیشتر با این برنامه اندرویدی، در نقد و بررسی آن با ما همراه باشید.

نحوه ثبت نام و فعال کردن برنامه

این برنامه برای استفاده نیاز به ثبت نام ندارد و بعد نصب آن می توانید از تمام امکانات آن استفاده نمایید.

رابط کاربری برنامه

اپلیکیشن «SuperBackup» برنامه ای کاربردی در زمینه پشتیبان گیری از فایل ها و اطلاعات مهم در گوشی همراه می باشد که برای افرادی که اطلاعات حیاتی در تلفن همراهشان می باشد بسیار کاربردی می باشد و به آن ها توصیه می شود به صورت ماهیانه از اطلاعات خود پشتیبان گیری و در حافظه خارجی خود ذخیره سازی نمایند تا در صورت ایجاد مشکل برای اطلاعات یا پاک شدن احتمالی آن ها یا ریست شدن گوشی بتوانند از آن ها استفاده نمایند. اپلیکیشن «SuperBackup» دارای رابط گرافیکی ساده ای می باشد و خوشبختانه از زبان فارسی نیز پشتیبانی می کند و بعد از نصب زبان آن با توجه به زبان پیش فرض تلفن همراهتان تغییر می کند و کاربر به راحتی می تواند از آن استفاده نماید. گرچه طراحان این برنامه می توانستند با افزودن تم و همچنین رنگ بندی های مختلف به زیبایی آن بیافزایند اما از آنجا که هدف این برنامه انجام عملیات پشتیبان گیری می باشد و کاربر نهایت چند دقیقه بیشتر در ماه از آن استفاده نمی کند نمی توان بیشتر از آن از رابط گرافیکی آن انتظار داشت. این برنامه دارای حجم مناسبی می باشد و بعد از نصب تنها 8 مگابایت از حافظه شما را اشغال می کند.

خبرگزاری علم و فناوری در این بخش، امتیاز 4 از ۵ به خاطر رابط کاربری ساده و روان این برنامه در نظر می گیرد.

آموزش استفاده از برنامه

اپلیکیشن «SuperBackup» این امکان را به شما می دهد که با استفاده از آن از تمام اطلاعات تلفن همراهتان نسخه پشتیبان تهیه نماید و در صورت نیاز حتی آن را برای دیگران ارسال نمایید. زمانی که برای اولین بار وارد این برنامه می شوید با 7 بخش مختلف روبه رو می شوید که در ادامه به توضیح کامل هر یک از این بخش ها خواهیم پرداخت :

1- بخش Apps Backup :

با انتخاب این بخش، این امکان برای شما فراهم می شود که به راحتی بتوانید از اپلیکیشن های کاربردی و مهمی که بر روی تلفن همراهتان نصب شده است پشتیبان گیری نماید و در حافظه جانبی تلفن همراه تان ذخیره نماید. برای این کار تنها کافی است که در کنار هر برنامه تیک مورد نظر آن را فعال و در پایان گزینه پشتیبان گیری را لمس نماید.

2- بخش SMS Backup :

در این بخش از برنامه شما قادر خواهید بود از تمام پیامک های موجود در تلفن همراه تان پشتیبان گیری نمایید. این بخش دارای قسمت های مختلف همچون پشتیبان گیری، گفتگو پشتیبان گیری، بازیابی، نمایش پشتیبان گیری، آپلود از ابر، حذف پشتیبان گیری، و حذف تمام پیام ها می باشد که برای تهیه نسخه Backup تنها کافی است که گزینه پشتیبان گیری و برای استفاده مجدد در گوشی جدید گزینه بازیابی را انتخاب نماید.

3- بخش Cantacts Backup :

در این بخش از برنامه شما قادر خواهید بود از تمام مخاطبین تلفن همراه تان نسخه پشتیبان تهیه نماید. نحوه عملکرد این بخش نیز مانند بخش SMS Backup می باشد.

4- بخش Call Logs Backup :

در این بخش از برنامه شما قادر خواهید بود از تمام اطلاعات تماس های خود مانند تماس های ورودی و تماس های خروجی که طی یک بازه زمانی خاص در تلفن همراه تان موجود می باشد نشخه پشتیبان تهیه نمایید.

5- بخش Calendars Backup :

در این بخش از برنامه شما می توانید از تمام اطلاعات موجود در تقویم تلفن همراه تان مانند ساعت و روزهای جلسات و قرارهای کاری موجود نسخه پشتیبان تهیه نمایید.

6- بخش Call Record Backup :

در این بخش از برنامه به راحتی می توانید از تمام تماس های ضبط شده خود در تلفن همراه تان نسخه پشتیبان تهیه نمایید.

7- بخش Google Drive :

در این بخش از برنامه می توانید به جای ذخیره سازی و بازیابی اطلاعات موجود از حافظه جانبی تلفن همراه با انتخاب Google Drive از فضای ابری استفاده نمایید.

خبرگزاری علم و فناوری در این بخش، امتیاز 5 از ۵ به خاطر کاربردی بودن این برنامه در نظر می گیرد .

قیمت برنامه

این برنامه رایگان می باشد و بعد از نصب می توانید از تمام امکانات آن استفاده کنید.

این اپلیکیشن در فروشگاه بازار با بیش از 50 هزار کاربر فعال و همچنین کسب امتیازه 4.8 از ۵ جزء پرطرفدارترین برنامه ها در زمینه بکاپ و پشتیبان گیری از برنامه ها می باشد. هم اکنون می توانید این برنامه را از لینک زیر در کافه بازار دانلود نمایید.

انتهای پیام/

 

زمان انتشار: سه شنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۸ - ۰۶:۲۵:۰۰

شناسه خبر: 76972

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب