در پی تروریستی خواندن سپاه پاسداران از سوی آمریکا؛

دانشجویان، اساتید و کارکنان دانشگاه علوم پزشکی تبریز طی بیانیه ای، اقدام آمریکا علیه سپاه پاسداران را محکوم کردند

ما دانشگاهیان و اساتید دانشگاه علوم پزشکی تبریز در حمایت تمام قد از بازوی مسلح انقلاب اسلامی ملت شریف و مقاوم ایران، با کمال افتخار اعلام می کنیم: «ماهم سپاهی هستیم»

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از آذربایجان شرقی، دانشجویان، اساتید و کارکنان دانشگاه علوم پزشکی تبریز، امروز طی بیانیه ای، اقدام آمریکا در معرفی سپاه پاسداران به عنوان یک سازمان تروریستی را محکوم کردند.

 

متن این بیانیه به شرح زیر است؛

 

سپاه پاسداران یکی از دستاوردهای بزرگ انقلاب اسلامی ایران و برآمده از متن ملت ایران است. رژیم مستبد آمریکای جهانخوار دشمن قسم خورده نظام جمهوری اسلامی ایران به دلیل شدت عصبانیت از ناکامی های متعدد در رسیدن به اهداف شوم خود، با نابخردی تمام و زیر پا گذاشتن تمامی قوانین و مناسبات بین المللی نهاد رسمی و ارزشمند سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را در لیست جعلی و بی اعتبار تروریسم خود قرار داده است. از تناقضهای عجیب زمانه ما این است که ناقضان حقوق بشر و دولت های تروریست و تروریست پرور سلطه گر ، خود مدعی حقوق بشر و صلح جهانی و آزادی شده اند. ما دانشگاهیان و اساتید دانشگاه علوم پزشکی تبریز در حمایت تمام قد از بازوی مسلح انقلاب اسلامی ملت شریف و مقاوم ایران، با کمال افتخار اعلام می کنیم: «ماهم سپاهی هستیم»

 

دفتر نمایندگی نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی تبریز
گروه معارف اسلامی دانشگاه علوم پزشکی تبریز
مرکز توسعه پژوهش های بین رشته ای معارف اسلامی و علوم سلامت منطقه ۲ کشور
اساتید و کارکنان دانشکده پیراپزشکی
اساتید، کارکنان، دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تبریز

 

 

 

انتها پیام/
 

زمان انتشار: سه شنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۸ - ۰۱:۴۶:۲۳

شناسه خبر: 77165

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب