مدیر برند محصولات آرایش ماردینی خبر داد:

تکنولوژی دیجیتال ساینیج یونیتک در یک برند جهانی رونمایی شد

برندماردینی شرکت ایرانی تحت لیسانس فرانسه در زمینه تولید محصولات آرایشی به منظور رقابتی سالم با برندهای جهانی تمرکز خاصی بر روشهای نوین و تکنولوژیهای هایتک داشته، بر این اساس برند ماردینی ایده و طرح استند خود را از طریق شرکت دانش بنیان یونیتک اصفهان دنبال کرده است، این محصول در نمایشگاه بین المللی Beauty&Clean تهران رونمایی گردید، تا الان۱۰۰۰ استند با تکنولوژی یونیتک برای برند ماردینی در داخل و خارج از کشور سفارش شده است.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از اصفهان، برندماردینی شرکت ایرانی تحت لیسانس فرانسه در زمینه تولید محصولات آرایشی به منظور رقابتی سالم با برندهای جهانی تمرکز خاصی بر روشهای نوین و تکنولوژیهای هایتک داشته و برای این که از دنیا عقب نماند کار در بستر اینترنت را هم بطور ویژه ای مورد توجه قرار داده است، بر این اساس برند ماردینی ایده و طرح استند خود را از طریق شرکت دانش بنیان یونیتک اصفهان دنبال کرده و تکنولوژی دیجیتال ساینیج را برای یک برند جهانی بکار گرفته است. در  حال حاضر 1000 استند با تکنولوژی یونیتک برای برند ماردینی در داخل و خارج از کشور سفارش شده است، این محصول دوم اردیبهشت ماه در نمایشگاه بین المللی Beauty&Clean تهران رونمایی گردید.

محمد دلوی اصفهانی، مدیر ارشد اطلاعات شرکت یونیتک، اعلام داشت: با توجه به اینکه تکنولوژی دیجیتال ساینیج تقریبا در تمام صنایع و با کاربری های مختلف پیاده سازی و استفاده گردیده است، حوزه آرایشی و بهداشتی یکی از صنایع جذابی است که می تواند بستر بسیار مناسب و شکیلی جهت بکارگیری تکنولوژی دیجیتال ساینیج باشد.

 وی اظهار داشت: از آنجا که طبیعت دیجیتال ساینیج الکترونیکی و دیجیتالی کردن محتوای نمایشی برای کابران به صورت یکپارچه است، صنایع فعال در حوزه آرایشی و بهداشتی با دارا بودن محتوای جذاب تبلیغاتی خود به سادگی می توانند به اتخاذ چنین تکنولوژی برند خود را با روشی نوین و مبتنی بر تکنولوژی به مشتریان خاص خود معرفی کنند که همین امر می تواند در افزایش تعهد و رضایت مشتریان به آن برند کمک بسزایی کند.

سالار میرزاخانیان، مدیر عامل شرکت یونیتک، بیان کرد، در همین راستا، برند ماردینی (یکی از معروف ترین برندهای آرایشی و بهداشتی در ایران) با پشتیبانی شرکت دانش بنیان یونیتک که برترین شرکت تولید کننده محصولات کاملا بومی و ایرانیزه حوزه دیجیتال ساینیج در ایران می باشد محصولاتی مختص صنعت زیبایی را طراحی و تولید نمود، این محصولات در نمایشگاه بین المللی Beauty&Clean تهران که در تاریخ های 2 تا 5 اردیبهشت 98 برگزار شد رونمایی گردید.

شمس نژاد فعال در عرصه محصولات آرایش و بهداشتی برند ماردینی در گفتگو با خبرنگار این خبر گزاری، اظهار داشت: ماردینی شرکت ایرانی تحت لیسانس فرانسه است که ابتدا در ایران ثبت و بعد ثبت جهانی شده است.

وی ادامه داد: تقریبا نیمی از جمعیت کشور 40 میلیون نفر را خانم ها تشکیل می دهند، و بر اساس ارزیابی های که انجام  شده است حدود 22 میلیون نفر از آنها استفاده مرتب از محصولات آرایشی دارند.

وی اذعان کرد: معرفی محصولات آرایشی و بهداشتی برند ماردینی از طریق کاتالوگ های چاپی و کاغذی هزینه بسیار بالایی را به این شرکت تحمیل می کند، که پس از بررسی های انجام گرفته و رصد بازارهای جهانی و رقبای دیگر در سرتاسر دنیا با تکنولوژی دیجیتال ساینیج آشنا  و متوجه شدیم که می تواند بسیاری از هزینه های پیش بینی نشده تبلیغاتی شرکت ما را کاهش دهد. با بررسی های به عمل آمده شرکت یونیتک به عنوان معروف ترین و برترین تولید کننده محصولات دیجیتال ساینیج در ایران معرفی گردید.

شمس نژاد با بیان  این که بطور متوسط هر خانم ایرانی سالانه  33 دلار  مصرف مواد آرایشی دارد، تصریح کرد: جندین سال است که در بخش صنایع آرایشی فعالیت داشته و وارده کننده بوده است، اما از تحریمها بعنوان فرصت استفاده کرده و وارد عرصه تولید محصولات آرایشی با  یک برند جهانی در  داخل کشور شده است.

وی خاطرنشان کرد: برند مارینی تحت لیسانس فرانسه را با هدف جلوگیری از خروج ارز در تامین نیاز داخل و در عین حال صادرات و ارز آوری دنبال کرده است.

 شمس نژاد با تاکید بر این که تمام تلاش خود را در توسعه این برند جهانی بکار گرفته است، اظهار داشت: برای دستیابی به هدفش در همه بخشها به دنبال روشهای نوین و تکنولوژیهای هایتک بوده و برای این که از دنیا عقب نماند کار در بستر اینترنت را هم بطور ویژه ای مورد توجه قرار داده است. به همین منظور با تلفیق دیجیتال ساینیج یونیتک توانسته جذابیتی دوچندان به برند خود در نمایشگاه بین المللی تهران ببخشد.

شمس نژاد بیان داشت: تجارب زیادی دارد و سالها هم برای واردات و هم برای شرکت در نمایشگاههای بین المللی به کشورهای مختلفی سفر کرده و همه اندوخته ها، بایدها و نبایدها  را جمع کرده در استند ماردینی بکار گرفته است.

وی تصریح کرد:  استند آرایشی یا استند میکاپ ماردینی را بطور منجصر بفردی طراحی و  برای اجرای طرح مورد نظر طی قرار دادی با شرکت دانش بنیان یونیتک اصفهان، تکنولوژی آن را برای یک برند جهانی بکار گرفته است.

وی ادامه داد: در ارتباط گیری با شرکت یونیتک و ارائه طرح و ایده خود، توانستیم به تکنولوژی جدید ارسال محتوی را از طریق بستر وب به تمام نقاط با استفاده از تعبیه یک نمایشگر ده اینچی در داخل محصولات آرایشی دست یابیم، و از همه مهمتر برای اولین بار است که در دنیا این نوع تکنولوژی در استند آرایشی جای گرفته است.

شمس نژاد  اذعان کرد: تعبیه تکنولوژی یونیتک محاسنی دارد  از جمله این که تا بحال هیچ برندی از این تکنولوژی برای استند آرایشی استفاده نکرده است، و یک شرکت دانش بنیان ایرانی این قابلیت را برای ما فراهم کرده است.

وی گفت: بواسطه تعبیه این تکنولوژی در استند ماردینی می توانیم بدون هیچ هزینه ای محتوی، تصویر، ویدئو، موزیک و هرچه که مرتبط با محصولات آرایشی این برند است را به تمام نقاط فروش خودمان ارسال کنیم.

شمس نژاد بیان کرد: استندی که تعبیه کردم منحصر بفرد است، ما شاهد هدر دادن منابع عظیم پولی به دلیل جابجایی استند و محصولات جدید بودیم،  مجبور بودیم با هر محصول جدید یک استند دیگر اضافه و یا استند قبلی را از رده خارج کنیم،  اما با کمک شرکت یونیتک استند طوری طراحی  شد که اگر روزی محصولی اضافه شد،  رزور داشته باشیم یا اگر محصولی دمده شد فقط آن محصول را  حذف کنیم و بجای آن قالب را برداریم و قالب دیگری تعبیه کنیم، افزودن محصولات جدید و اعلام تخفیفات را داشته باشیم، این استند علاوه بر تکنولوژی هایتک، حالت هندسی شکیلی هم دارد.

 

تولید 1000 استند با تکنولوژی یونیتک برای داخل و خارج کشور

شمس نژاد گفت: محصولات ما بارکدهای ایران را دارد اما بسته بندی آن جهانی است و می توانیم صادرات آن را در هر جایی از جهان داشته باشیم، تا به حال هم 400 استند با تکنوژی شرکت یونیت برای داخل کشور سفارش شده، و حداقل 600 استند با این تکنولوژی برای خارج از کشور هم در حال آماده شدن است، برند ماردینی تقریبا در 20 کشور از جمله  ایتالیا، فرانسه، آلمان، ترکیه، آذربایجان، اکراین و روسیه ثبت شده است.

وی گفت: استند برای محصولات آرایشی طراحی شده است اما نمایشگر آن می تواند در شاخه های متعددی در خودرو سازی، خدمات شهری  و در تمام زمینه هایی که به شکلی تبلیغات وجود دارد از سردر مغازه ها  تا بیل بوردهای بزرگ شهر و کلیه صنایع و جواهر فروشیها کاربرد داشته باشد، در مجموع هم استند و هم تکنولوژی شرکت یونیتک قابلیت بالایی برای صادرات و ارز آوری دارد.

انتهای پیام/

معصومه صادقی

 

زمان انتشار: سه شنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۷:۰۰:۰۰

شناسه خبر: 77414

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب