خبرگزاری علم و فناوری

اگر ایده‌ای در زمینه کارآفرینی دارید؛

برگزاری کارگاه کارآفرینی توسط موسسه جلوه آرامش

کارگاه کارآفرینی با اهداف خاصی مانند آموزش مفاهیم کارآفرینی، معرفی الگوهای موفق، انتقال تجارب کارآفرینان، معرفی فرآیند شکل‌گیری کسب و کارهای نوپا، ایجاد ارتباط صنعت و جوانان، ترویج فرهنگ کارآفرینی و ... برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از خراسان جنوبی؛ کارگاه کارآفرینی با اهداف خاصی مانند آموزش مفاهیم کارآفرینی، معرفی الگوهای موفق، انتقال تجارب کارآفرینان، معرفی فرآیند شکل‌گیری کسب و کارهای نوپا، ایجاد ارتباط صنعت و جوانان، ترویج فرهنگ کارآفرینی و ... برگزار می‌شود.

این کارگاه شامل مراحل مختلفی است که مرحله اول آن شامل ترویج، آموزش و مشاوره است که خود دارای مبانی مانند مبانی کارآفرینی و خلاقیت، بازاریابی و تبلیغات، مهارت‌های ارتباطی (کار تیمی، مذاکرات کسب و کار)، قوانین و مقررات کار، شیوه‌های تامین منابع مالی، تدوین طرح کسب و کار (Business Plan)، معرفی فرصت‌های شغلی در دنیای مجازی، معرفی فرصت‌های شغلی در حوزه کشاورزی، معرفی فرصت‌های کسب و کار در حوزه صنایع دستی، معرفی فرصت‌های کسب و کار در حوزه صنعت، معرفی فرصت‌های شغلی در حوزه پرورش دام و طیور و آبزیان، معرفی کسب و کارهای فناورانه می‌باشد؛ مرحله دوم در این زمینه نیز دورهمی کارآفرینی و ارائه دستاوردها خواهد بود.

علاقمندان می‌توانند جهت ثبت نام به خانه جوان شهرستان سربیشه (موسسه جلوه آرامش) مراجعه نمایند.

 

زمان انتشار: چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۲:۲۶

شناسه خبر: 77814

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب