درششمین جشنواره ستارگان روابط عمومی ایران؛

روابط عمومی شرکت فولاد هرمزگان تندیس ستاره طلایی را ربود

در ششمین جشنواره ستارگان روابط عمومی ایران و در آستانه بزرگداشت روز ارتباطات و روابط عمومی، شرکت فولاد هرمزگان موفق به دریافت تندیس ستاره طلایی روابط عمومی ایران شد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از هرمزگان، ششمین جشنواره ستارگان روابط عمومی ایران با حضور روابط عمومی های برتر و نخبگان و اساتید کشوری این حوزه در مجموعه تلاش وزارت کار برگزار و در طی آن ستاره ارتباطی دولت، ستاره طلایی، ستاره شایستگی، ستاره پیشکسوت، ستاره آموزشی،ستاره زرین، ستاره ملی و ستاره خدمت معرفی و از آنان با اهدای لوح و تندیس قدردانی شد.

روابط عمومی شرکت فولاد هرمزگان در ششمين جشنواره ستارگان روابط عمومی ايران با رای هيئت داوران "ستاره طلایی روابط عمومی" در سال ٩٧ را کسب نمود و رضا صفریان مدیر روابط عمومی شرکت فولاد هرمزگان تندیس ستاره طلایی را از مسئولان برگزاری این جشنواره دريافت كرد. 

هوشمند سفیدی دبیر جشنواره ستارگان روابط عمومی ایران در این جشنواره اظهار داشت: سعی می کنیم در طی این برنامه  به اهمیت و ضرورت استفاده بیشتر از روابط عمومی ها تاکید کنیم و فضایی را رقم بزنیم تا تعصب حرفه ای و همگرایی حرفه ای خودمان را ارتقا دهیم.

شرکت فولاد هرمزگان پیشتاز در مسئولیت های اجتماعی

مدیر روابط عمومی شرکت فولاد هرمزگان نیز پس از کسب تندیس ستاره روابط عمومی در ششمین جشنواره ستارگان روابط عمومی در حاشیه این مراسم گفت: شرکت فولاد هرمزگان در مسئولیت های اجتماعی همواره پیشتاز است و تلاش دارد تا در حوزه مسئولیت اجتماعی مشارکت فعال داشته باشد.

صفریان با اشاره به نقش مدیران ارشد و حمایت آنان از روابط عمومی اظهار داشت: شناخت مدیران ارشد از روابط عمومی ها و فعالیت های آنها در عملکرد روابط عمومی ها بسیار تاثیرگذار است.

کمک و مشارکت فولاد هرمزگان در کمک رسانی به سیل زدگان

مدیر روابط عمومی فولاد هرمزگان از کمک و مشارکت این مجموعه در کمک رسانی به سیل زدگان خبر داد و گفت: در راستای ایفای نقش مسئولیت اجتماعی شرکت فولاد هرمزگان محموله ای به ارزش ١٠ میلیارد ریال کمک نموده است.

تدوین نظام مسئولیت های اجتماعی در شرکت فولاد

به گفته وی طرح نظام مسئولیت های اجتماعی در شرکت فولاد هرمزگان در حال تدوین است که تا نیمه نخست امسال، اجرایی خواهد شد.

برگزاری کارگاههای آموزشی در حاشیه جشنواره ستارگان روابط عمومی

گفتنی است؛ ۲ کارگاه آموزشی نیز در کنار جشنواره ستارگان روابط عمومی با عناوین"مبانی و پیش زمینه های برنامه ریزی ارتباطی" و "ساختمان و نحوه نگارش برنامه ریزی ارتباطی" برگزار شد.

قرائت پیام رییس انجمن بین المللی روابط عمومی

همچنین پیام رییس انجمن بین المللی روابط عمومی به دبیرخانه جشنواره به مناسبت روز روابط عمومی قرائت شد و از مقام والای مرحوم میرزا بابای مطهرنژاد از پیشگامان و صاحبنظران برجسته این حوزه با اهدای لوح سپاس به خانواده وی تجلیل شد.

انتهای پیام/ 

 

زمان انتشار: پنج شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۶:۲۱

شناسه خبر: 77831

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب