مسئول سازمان بسیج علمی استان، خبر داد:

همایش “تاثیر نخبگان بر توسعه استان”، آبان ماه امسال برگزار خواهد شد

همایش، “تاثیر نخبگان بر توسعه استان”، اوایل آبان ماه و با استفاده از ظرفیت خانه نخبگان سازمان بسیج علمی استان، برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان آذربایجان شرقی؛  سرهنگ نادر ارسلانی مسئول سازمان بسیج علمی استان، از برگزاری همایش “تاثیر نخبگان بر توسعه استان”، خبر داد و اظهار داشت: این همایش، اوایل آبان ماه و با استفاده از ظرفیت خانه نخبگان سازمان بسیج علمی استان، برگزار می شود.

 

وی ادامه داد: اگر جامعه ای بخواهد به مولفه های رشد و توسعه دست یابد، باید بر شایسته سالاری و استفاده از ظرفیت نخبگان در راستای مدیریت جامعه، توجه ویژه ای داشته باشد.

 

مسئول سازمان بسیج علمی استان، به برخی از دغدغه ها و اهداف سازمان بسیج علمی استان اشاره کرد و ابراز داشت: خانه نخبگان این سازمان کارگروه های مختلفی را ایجاد کرده است که سعی دارند تا با طرح چالش های استانی در موضوعاتی از قبیل محیط زیست، سلامتی، صنعت و… ، راهکارهای اساسی برای حل آن ها را بیابند.

 

وی تصریح کرد: اطلاع رسانی های همایش، از طریق سایت سازمان بسیج علمی و همچنین سایت همایش که به زودی ایجاد خواهد شد، به اطلاع قشر فرهیخته و نخبه خواهد رسید.

 

ارسلانی، در پایان خاطرنشان ساخت: جلسه ای که امروز با حضور اعضای شورای نخبگان برگزار شد، تصمیماتی در خصوص پوستر، سایت و چارت این همایش اتخاذ شد.

 

زمان انتشار: پنج شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۲:۴۸:۵۹

شناسه خبر: 77834

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب