خبرگزاری علم و فناوری

طی حکمی از سوی سردار حسن زاده

حفیظی رئیس سازمان بسیج دانش آموزی استان تهران شد

معاون علمی، پژوهشی و فناوری سپاه سیدالشهدا(ع) با حفظ سمت به عنوان مسئول سازمان بسیج دانش آموزی استان تهران معرفی شد

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری استان تهران؛ مراسم تکریم و معارفه مسئول سازمان بسیج دانش آموزی استان تهران در سالن اجتماعات اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران برگزار گردید.
در این جلسه که با حضور روسای ادارات آموزش و پرورش شهرستان های تهران، فرمانده سپاه های شهرستانی، فرمانده حوزه های بسیج دانش آموزی و فرهنگیان استان تهران و جمعی از مسئولین، اساتید و چهره های فرهنگی برگزار شد.


جناب سرگرد پاسدار هادی حفیظی با حفظ سمت در معاونت علمی، پژوهشی و فناوری سپاه سیدالشهدا(ع) به عنوان ریاست سازمان بسیج دانش آموزی استان تهران معرفی شد.
سرگرد حفیظی دارای مسئولیت های متعدد در سطوح مختلف بسیج و سپاه بوده است که اکنون با توجه به تصدی مسئولیت در این دو مجموعه مهم تحولات گسترده ای پیش بینی میشود.


در این مراسم سردار حسن زاده فرمانده سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) استان تهران گفت:آموزش و پرورش نماد بیانیه گام دوم انقلاب است . از آنجا که طبق فرمایشات مقام معظم رهبری (حفظه اله) در بیانیه گام دوم آموزش و پرورش جز ارکان اصلی است، آموزش و پرورش یک نهاد پویا و اثرگذار در جامعه است .


سردار حسن زاده در ادامه گفت :آموزش و پرورش یک نهاد پر جمعیت و پرکار است و شاید نقصهایی داشته باشد ، اما طبق گفته آقای صیدلو می بایست تفرقه ها را کنار گذاشت و کمک کرد تا کمبودها و نواقص را رفع کرد و ما همین جا برای کمک به این نهاد عزیز اعلام آمادگی می کنیم .
در این جلسه معارفه ، ما از مسئولین بسیج دانشجویی ، تعلیم و تربیت ، علمی پژوهشی در همین راستا دعوت کردیم تا از نزدیک با این نهاد عزیز ارتباط پیدا کنند .
به گفته رهبر معظم انقلاب ، حفظ وضع موجود کافی نیست و مثل مرداب میشود ، باید با فکر و هنر استفاده از ظرفیتهای موجود از حال رکود عبور کرد .
در حال حاضر رویکرد آموزش و پرورش به سمت مهارت پروری است که قابل تحسین است
در ادامه سردار حسن زاده به سابقه و تجربه درخشان جناب سرگرد حفیظی در مسئولیت های اخیر اشاره ای کردند و برای ایشان آرزوی موفقیت کردند.

در ادامه آقای صیدلو مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران به اهمیت فعالیت های فرهنگی در مدارس استان تهران اشاره کردند.
سپس آقای صیدلو در خصوص تعامل اثرگزار با سازمان بسیج دانش آموزی استان تهران در حوزه های فرهنگی ، آموزشی و ...اعلام آمادگی کردند.
در ادامه آقای صیدلو از زحمات جناب سرگرد بهرامی تشکر و برای جناب سرگرد حفیظی آرزوی موفقیت کردنددر ادامه مراسم آقای بهرامی مسئول سابق سازمان بسیج دانش آموزی استان تهران گزارشی از فعالیت های بسیج دانش آموزی استان ارائه کرده و برای آقای حفیظی آرزوی موفقیت کردند

در ادامه مراسم جناب سرگرد پاسدار هادی حفیظی ضمن خیر مقدم به حاضرین در جلسه به چند نکته مهم در خصوص بیانیه گام دوم انقلاب اشاره کردند که یکی از مهمترین نکات را استفاده از ظرفیت جوانان در مدیریت کلان کشور دانستند.


حفیظی گفت: ما تجربه این مدل مدیریت در کشور را داریم چه در دوران اول انقلاب و نظام سازی کشور و چه در دوران طلایی دفاع مقدس که میبینیم نخبگان و جوانهایی ظهور پیدا میکنند که امثال شهید حسن باقری، شهید متوسلیان و... که امروز اگر ما در سپاه حرکت میکنیم و به عنوان الگو به شهدا افتخار میکنیم حقا و انصافا یک پدیده بزرگ در تاریخ انقلاب ماهستند.
این نشان می دهد که ظرفیت وجود دارد و انتظار مقام معظم رهبری برای تحقق این وضعیت انتظاری است که تجربه خود را پس داده است.
مجموعه بسیج دانش آموزی و نظام آموزش و پرورش یکی از مهمترین دستگاه ها و مجموعه هایی است که میتواند در زمینه تحقق این انتظار حرکت کند.
در پایان مراسم از زحمات آقای بهرامی قدردانی و ایشان به سمت مسئول سازمان بسیج فرهنگیان استان تهران معرفی شدند.


 

زمان انتشار: چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۵:۴۹

شناسه خبر: 78275

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب