مسئول پژوهشکده بسیج فارس از پایگاه علمی شهید دستغیب بازدید نمود

مسئول پژوهشکده و تحقیقات بسیج استان فارس با همراهی مدیر علمی ناحیه ثارالله از پایگاه علمی شهید دستغیب سپاه ناحیه ثارالله شیراز بازدید به عمل آوردند.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از شیراز؛  مسئول پژوهشکده و تحقیقات بسیج استان فارس با همراهی مدیر علمی ناحیه ثارالله از پایگاه علمی شهید دستغیب سپاه ناحیه ثارالله شیراز  بازدید به عمل آوردند.

هادی میرشکاری در این بازدید از فعالیت های علمی و فرهنگی صورت گرفته در این پایگاه به ویژه کمپ مطالعات علمی دیدن کرد و خاطر نشان کرد: کمپ مطالعات علمی پایگاه بسیج علمی شهید دستغیب سپاه ناحیه ثارالله شیراز جای تحسین دارد که به صورت رایگان و شبانه روزی برای استفاده جوانان و مردم بسیجی راه اندازی شده است.

مسئول پژوهشکده و تحقیقات بسیج استان فارس همچنین ضمن تشکر از زحمات و خدمات مسئولان سپاه ناحیه ثارالله شیراز اذعان داشت: توجه ویژه و خاص به توانمندی های علمی، معرفتی و آموزشی در این پایگاه با حضور بسیجیان متعهد و مومن باید در رأس توجهات بوده و مورد تجلیل و تقدیر قرار گیرد.

در ادامه از مسئول برگزاری کمپ مطالعات علمی پایگاه بسیج علمی شهید دستغیب سپاه ناحیه ثارالله شیراز  تقدیر و تشکر به عمل آمد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از شیراز؛  پایگاه علمی شهید دستغیب سپاه ناحیه ثارالله از جمله پایگاه های بسیج علمی شیراز و استان فارس می باشد که در زمینه های علمی، معرفتی، بصیرتی، آموزشی و قرآنی کارهای خوبی را صورت داده است و از پتانسیل و ظرفیت بالایی برخوردار می باشد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از شیراز؛ سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان فارس از سال ۱۳۸۹ به منظور افزایش و ارتقای سطح علمی و بنیه علمی راه اندازی شده که در تمامی نواحی استان فارس دارای پایگاه علمی می باشد. قابل ذکر است که این سازمان ۵ مرکز رشد در قسمت های مختلف استان و در بخش های مختلف شیمی، فیزیک الکترونیک و کشاورزی دارا می باشد.

زمان انتشار: چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۵:۰۴

شناسه خبر: 78277

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب