استارت آپ عکستیک کلید خورد

استارت آپ عکستیک با حضور معاون علمی، پژوهشی و فناوری دانشگاه جامع علمی کاربردی رسما کلید خورد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از شیراز؛ استارت آپ عکستیک با حضور معاون علمی، پژوهشی و فناوری دانشگاه جامع علمی کاربردی رسما کلید خورد.

 

دکتر مهدخت بروجردی، معاون پژوهش و فناوری دانشگاه جامع علمی کاربردی در این مراسم با اشاره به زیست بوم استارت آپ ها در جوامع زودپذیرنده و دیر باور عنوان کرد: با تقویت و توسعه هر چه بیشتر جوامع می توان شاهد فرهنگ نوآوری و ظهور و بروز استارت آپ های قوی تر و کاربردی تری بود.

به باور معاون پژوهش و فناوری دانشگاه جامع علمی کاربردی جوانان و فارغ التحصیلان دانشگاه ها در کشور توانسته اند که فرهنگ نوآوری و ابتکار را به باور ملی نزدیک نمایند.

 

دکتر مهدخت بروجردی دانشگاه جامع علمی کاربردی را حامی جدی و مهم از استارت آپ ها معرفی کرد و افزود: با توجه به شعار سال که رونق تولید می باشد و اهمیت آن در جامعه و زندگی مردم، رویکرد کلی و جدی دانشگاه جامع علمی کاربردی در این سال کمک های مادی و معنوی به این استارت آپ و مراکز نو آوری می باشد.

وی در ادامه این مراسم ضمن رونمایی از استارت آپ عکستیک اظهار داشت: در جامعه پرشتاب و مضطرب امروزی عکس می تواند با ثبت لحظات خوش تا حدود زیادی این اضطراب را کم کند.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از شیراز؛ هدف از برگزاری و ایجاد استارت آپ عکستیک توسعه اقتصاد عکس و عکاسی در کشور می باشد که در این راه شرکت تعاونی کارکنان، مدرسان ، فارغ التحصیلان و دانشجویان دانشگاه جامع علمی کاربردی، دانشکده خبر و شتاب دهنده استارتک با کمک یکدیگر موفق به راه اندازی این مهم شده اند.

 

استارت آپ عکستیک با برگزاری مسابقات و چالش‌های عکس هفته ، آموزش، فرصت های شغلی و برگزاری رویدادها و آخرین اخبار و اطلاعات هنر صنعت عکاسی، جامعه عکاسی کشور و سایر علاقمندان را گرد هم آورده است.

قابل ذکر است که با حضور دکتر مهدخت بروجردی معاون پژوهش و فناوری دانشگاه جامع علمی کاربردی ، مدیران ستادی ، استانی و مدیران روابط عمومی مراکز آموزشی این دانشگاه استارت آپ عکستیک کلید خورده و راه اندازی و رونمایی شد.

همچنین علاقمندان می توانند با مراجعه به آدرسwww.AksTiK.com  اقدام به بازدید و عضویت در عکستیک نمایند.

زمان انتشار: سه شنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۳:۴۳

شناسه خبر: 78716

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب