آغاز بهره مندی مردم پاوه از بیمارستان جدید

آغاز بهره مندی مردم پاوه از بیمارستان جدید   رییس دانشگاه علوم پزشکی از انتقال بیماران بیمارستان قدیم‌پاوه به بیمارستان جدید خبرداد

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از کرمانشاه،رییس دانشگاه علوم پزشکی از انتقال بیماران بیمارستان قدیم‌پاوه به بیمارستان جدید خبرداد.
 
دکتر مرادی افزود: با نهایی شدن احداث و‌ تجهیز بیمارستان قدس پاوه بیماران بستری در بیمارستان قدیم به این مرکز جدید انتقال یافتند
 
وی اظهارداشت: این بیمارستان با ۱۰۶ تخت دارای بخش های مختلف درمانی و ‌تشخیصی است که مقرر بود پایان این هفته با حضور مقامات ارشد کشوری رسما افتتاح شود، که این مراسم لغو‌گردید.
 
رییس دانشگاه با بیان اینکه این بیمارستان هم اکنون در خدمت بیماران منطقه اورامانات است گفت: افتتاح رسمی آن‌ انشاالله در سفر آتی وزیر بهداشت و  با هماهنگی استاندار کرمانشاه انجام خواهد شد.

گفتنی است دکتر روشنی معاون درمان، دکتر محمدی معاون غذا و‌دارو و دکتر اختری مشاور رییس دانشگاه در امور اجرایی همزمان با انتقال بیماران به بیمارستان جدید پاوه بر نحوه خدمات این بیمارستان نظارت و از این مرکز جدید التاسیس بازدید کردند.

لازم به ذکر است تیم مدیریتی شبکه پاوه به سرپرستی دکتر ولدبیگی مدیر شبکه ، دکتر سهرابی رییس بیمارستان و پرسنل بیمارستان  برای خدمات بهینه به بیماران تلاش فراوانی کردند.

 

انتهای پیام/م

زمان انتشار: پنج شنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۷:۰۴

شناسه خبر: 78759

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب