در نشست مسئول علمی پژوهشی سپاه و رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان مطرح شد؛

گسترش همکاری های بسیج علمی پژوهشی و دانشگاه علوم پزشکی قزوین

در دیدار مسئول علمی و پژوهشی و رئیس دانشگاه علوم پزشکی قزوین راه های گسترش همکاری و تعامل دو جانبه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان قزوین، مهدی برزگر مسئول بسیج علمی پژوهشی در دیدار با دکتر منوچهر مهرام رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان ضمن معرفی سازمان، به تشریح بخشی از توانایی و فعالیت های انجام گرفته در حوزه های پزشکی، غذا و دارو و تجهیزات پزشکی توسط نخبگان و مبتکران سازمان، اظهار داشت:هدف اصلی ما صرف انعقاد تفاهم نامه همکاری نیست.

وی افزود: ما به دنبال حلقه وصل دانشگاهیان، صنعتگران و نخبگان هستیم تا تحصیلات دانشگاهی، زحمات اساتید و فعالیت های نخبگان در حوزه های پزشکی، صنعت و کشاورزی عملیاتی شود و به ثمر بنشیند که در این راستا بصورت گمنام از ارائه هیچ گونه خدمتی فروگذار نخواهیم کرد.

در ادامه دکتر مهرام رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان قزوین با بیان اینکه عدم شناخت از ظرفیت های یگدیگر عمده ترین مشکل توسعه نیافتگی قابل ملاحظه استان است، گفت: توانایی بسیج علمی خوب نیست، بلکه عالی است وما با تمام توان آماده همکاری هستیم.

وی تصریح کرد: ما خواستارتداوم این جلسات و بازدیدها از واحدهای دانشگاهی و بیمارستانی بصورت کارگروه های تخصصی جهت معرفی توانایی و شناسایی نیازهای دانشگاه هستیم.

در پایان اکبری فرد مسئول کانون نخبگان، دکتر افشار مسئول مرکز هدایت و حمایت و دکتر حسینی مدیر مرکز رشد بسیج علمی، مطالبی را مبنی بر حوزه های فعالیت و ارائه خدمات و دکتر علیزاده نماینده معاونت پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی نیز مواردی از تجهیزات و قطعات موردنیاز دانشگاه را جهت ابداع و یا مهندسی معکوس توسط مبتکران و نخبگان سازمان بسیج علمی بیان کردند.

زمان انتشار: سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۵:۱۸

شناسه خبر: 79995

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب