میزگردی با حضور فعالین رسانه‌ای و نخبگان و مدال‌آوران المپیادهای جهانی برگزار می‌شود

فردا یکشنبه میزگرد و نشستی با حضور جریان‌سازان رسانه‌ای و جمعی از نخبگان و مدال‌آوران المپیادهای جهانی با موضوع آسیب‌شناختی حوزه پزشکی در کشور برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری؛ نشست و میزگردی با حضور فعالین و جریان‌سازان رسانه‌ای و نخبگان و مدال‌آوران المپیادهای جهانی با موضوع وضعیت پزشکی و مشکلات موجود در فضای جامعه برای استفاده از ظرفیت‌های نخبگان برگزار می‌شود.

این نشست که یکشنبه مورخ ۹۸/۵/۲۰ از ساعت ۱۰ صبح آغاز می‌شود با هدف شناسایی چالش‌ها و آسیب‌های موجود در حوزه پزشکی و سلامت و بررسی حواشی اخیر رسانه‌ای در رابطه با موضوع سلامت جامعه و سرانه پزشکی برگزار خواهد شد.

از جمله میهمانان این نشست دکتر رحیمی معاونت علمی سازمان بسیج مستضعفین کل کشور، دکتر سید مجید حسینی عضو هیئت علمی علوم سیاسی دانشگاه تهران و دکتر علی نیکزاد مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد علوم پزشکی تهران می‌باشند.

همچنین مدال‌آوران المپیادهای جهانی آقایان حسین بهبودی، عباس فروزان نژاد، علیرضا کریمی، امید مسگرها، حسین نیکدل، علیرضا احدی، محمدباقر ایزدی، امیررضا پورشهباز، علی رئوفیان مقدم، علی شهراب، اسماعیل طلاپور، عباس فروزان نژاد، امیرحسین مزرعی و امیرحسین باقری جبلی حضور دارند که در پایان این نشست از آنان تقدیر و تشکر بعمل خواهد آمد.

این نشست و میزگرد در تهران، خیابان توحید، تقاطع آزادی-نواب، خیابان نیایش شرقی، پلاک 37 برگزار خواهد شد.

 

زمان انتشار: شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۴:۵۷

شناسه خبر: 80427

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب