فناوران هرمزگان در معادلات اقتصادی و اقتصاد مقاومت خبرگزاری علم و فناوری - فناوران هرمزگان در معادلات اقتصادی و اقتصاد مقاومتی نقش خواهند داشت/شرکت های مستقر در برج فناوری باید برند پارک علم و فناوری هرمزگان باشند
رئیس پارک علم و فناوری هرمزگان:

فناوران هرمزگان در معادلات اقتصادی و اقتصاد مقاومتی نقش خواهند داشت/شرکت های مستقر در برج فناوری باید برند پارک علم و فناوری هرمزگان باشند

رئیس پارک علم و فناوری هرمزگان از شرکت های مستقر در پارک علم و فناوری به عنوان برند این مجموعه نام برد.

به گزارش خبرگزاری علم وفناوری از هرمزگان، دکتر علی فتی اظهار داشت: خوشبختانه با تلاش هایی که صورت گرفت، برج فناوری هرمز تکمیل شده و فرایند استقرار واحدهای فناور با شعار بهترین مکان برای ایده های نو در حال طی شدن است که تعدادی از آن ها نیز مستقر شده اند.

برج فناوری هرمز مکان جذاب برای فناوران و شرکت های دانش بنیان

وی با بیان اینکه برج فناوری هرمز یکی از مکان های جذاب برای فناوران و شرکت های دانش بنیان است، خاطرنشان کرد، با برنامه ریزی های صورت گرفته قطعا خدمات قابل ارائه در این مجموعه افزایش و جذابیت های استقرار در این محل برای افراد صاحب ایده، فناوران و شرکت های دانش بنیان بیش تر خواهد شد.

نقش فناوران هرمزگان در معادلات اقتصادی استان و اقتصاد مقاومتی

رئیس پارک علم و فناوری هرمزگان افزود: پیش از این یکی از مشکلات پارک علم و فناوری در پذیرش فناوران کمبود محل استقرار فناوران بود، که با تکمیل این برج نگرانی مرتفع شده است و در ادامه آنچه که مورد انتظار است خروجی فعالیت شرکت هاست، از این رو انتظار داریم که فناوران هرمزگان نقش خود را در معادلات اقتصادی استان و اقتصاد مقاومتی به منصه ظهور برسانند.

وی همچنین با بیان اینکه داشتن یک ساختمان زیبا با تمام امکانات به تنهایی برای پارک علم و فناوری ارزش چندانی ندارد، گفت: برند پارک علم و فناوری هرمزگان شرکت های مستقر در این مجموعه هستند که با تولید محصول و خدمات خود به عنوان برند پارک علم و فناوری شناخته خواهند شد.

فتی همچنین از نصب سیستم ها و امکانات بروز در برج فناوری هرمز پارک علم و فناوری هرمزگان خبر داد و گفت: تلاش ما این است تا با فراهم کردن این شرایط زمینه ارتباط راحت تر فناوران پارک با مشتریان را با بهترین کیفیت تسهیل کنیم.

در این جلسه همچنین دکتر علیرضا نصیری معاون فناوری و پشتیبانی پارک علم و فناوری هرمزگان گفت: از پیشنهادات و نظرات فناوران در رفع مشکلات استقبال می کنیم و تلاش ما این است که تمامی امکانات مورد نیاز فناوران را فراهم کنیم از این رو شرایطی را که برای واگذاری دفتر کار شرکت ها در نظر گرفته شده است با دید حمایتی است.

وی خاطرنشان کرد، واحدهای قابل واگذاری در برج فناوری صرفا در اختیار فناوران و شرکت های دانش بنیان قرار می گیرد و برای تسهیل امور و ارتباط با صنعت تعداد محدودی از واحدها نیز در اختیار صنایع قرار خواهد گرفت تا زمینه ارتباط فناوران با این مجموعه ها تسهیل یابد.

دکتر نیکوفکر سرپرست مرکز رشد واحدهای فناور پارک علم و فناوری هرمزگان نیز در این جلسه به تبیین سیاست های پارک در حوزه فناوران مراکز رشد پرداخت و ابراز امیدواری کرد، فناوران نیز برج فناوری را متعلق به خود بدانند و تلاش کنند تا به بهترین نحو ممکن از فضای ایجاد شده بهره برده و زمینه توسعه فناوری را فراهم کنند.

انتهای پیام/

زمان انتشار: دوشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۴:۵۸

شناسه خبر: 80607

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب