مسابقات تولید و بازیافت فلزات/ اهوازی ها در جایگاه نخست خبرگزاری علم و فناوری - مسابقات تولید و بازیافت فلزات/ اهوازی ها در جایگاه نخست
خبرگزاری علم و فناوری:

مسابقات تولید و بازیافت فلزات/ اهوازی ها در جایگاه نخست

در سومین دوره مسابقات تولید و بازیافت فلزات که به میزبانی دانشگاه زنجان برگزار شد دانشگاه های شهید چمران، امیر کبیر و صنعتی اصفهان به ترتیب در جایگاه های اول تا سوم قرار گرفتند

به گزارش خبر گزاری علم و فناوری استان زنجان، سومین دوره مسابقات تولید و بازیافت فلزات زیر نظر انجمن علمی دانشجویی مواد و متالوژی کشور و به همت انجمن علمی مواد و متالوژی دانشگاه زنجان به مدت دو روز در دانشگاه زنجان با معرفی تیم های برتر پایان یافت. این مسابقات از 8 صبح شنبه 26 مرداد ماه با حضور 8 تیم از استان های مختلف آغاز شده و تا 19 عصر روز یکشنبه 27 مرداد ماه ادامه داشت.

در روز نخست این مسابقات پس از برگزاری افتتاحیه، تیم های 8 گانه در دو گروه تقسیم شدند به طوری که همزمان با مسابقات آزمایشگاهی گروه اول، گروه دوم در کارگاه تجاری سازی حضور پیدا کردند و بعد از ظهر نیز همزمان با مسابقات آزمایشگاهی گروه دوم، گروه اول در کارگاه تجاری سازی حضور پیدا کردند. در عصر همین روز نیز شرکت کنندگان این مسابقات به همت معاونت فرهنگی شهرداری زنجان، از مناطق مختلف و جشنواره های در حال برگزاری در زنجان بازدید کردند.

روز دوم این مسابقات به ارائه حضوری تیم های حاضر اختصاص داده شده بود تا از ایده های خود دفاع کنند که پس از داوری تیم های مختلف، نتایج مسابقات در بخش اختتامیه مسابقات اعلام شد. طبق اعلان نظر داوران، تیم نخست این دوره از مسابقات، تیم آر اند دی فولاد از دانشگاه شهید چمران و آزاد اهواز، تیم دوم، تیم پلی تکنیک از دانشگاه صنعتی امیر کبیر و تیم سوم، تیم صناک از دانشگاه صنعتی اصفهان انتخاب شدند.

این مسابقات هر ساله با نیت آمیختگی علم و صنعت و کشف ایده های برتر صنعتی در دانشگاه های مختلف کشور برگزار می شود. گفتنی است دوره آینده این مسابقات سال آینده در یکی از دانشگاه های کشور برگزار خواهد شد.

زمان انتشار: سه شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۰:۱۲:۰۰

شناسه خبر: 80619

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب