نشست انتقال تجربه در حوزه کارآفرینی و کسب و کار خبرگزاری علم و فناوری - نشست انتقال تجربه در حوزه کارآفرینی و کسب و کار
با حضور تهیه کننده دیرین دیرین؛

نشست انتقال تجربه در حوزه کارآفرینی و کسب و کار

نشست انتقال تجربه در حوزه کارآفرینی و کسب و کار در روز شنبه ۲ شهریورماه در محل پارک علم و فناوری فارس برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از شیراز؛ پارک علم و فناوری فارس و خانه استارتاپ‌ها بازاریابی و فروش نشست پرسش و پاسخ و انتقال تجربه با مدیر عامل شرکت نسل اندیشه سبز " محمد ابوالحسنی " ( پویانمایی دیرین دیرین ) را برگزار می نماید.

این دوره به شکل کارگاه حضوری ، پخش زنده مجازی ( به صورت زنده می توان از محتوای کارگاه استفاده نمود و همچنین سوالات خود را مطرح نمود ) و محتوای قابل دریافت ( پس از برگزاری کارگاه محتوای ارایه شده از قبیل اسلاید و صوت از طریق پایگاه دانشیار قابل دریافت و برای ثبت نام کنندگان قابل دسترس است ) برای علاقه مندان قابل استفاده می باشد.

برای ثبت نام و شرکت در این کارگاه که مدرک حضور معتبر برای شرکت کننده گان صادر می شود، می توان از طریق وب سایت http://dnyr.ir/988   و یا ارسال پیامک  کد تخفیف به ۱۰۰۰۰۲۴۷ نسبت به ثبت نام اقدام نمود.

لازم به ذکر است شرکت های مستقر در پارک علم و فناوری از تخفیف ویژه برخوردارند و همچنین  سازمان ها و موسسات آموزشی که مایل به ثبت نام گروهی می باشند می توانند از تخفیف گروهی برخوردار شوند.

 

محمد ابوالحسنی کیست؟

محمد ابوالحسنی، تهیه‌کننده برنامه دیرین‌دیرین ۴۲ سال دارد و در رشته عمران درس خوانده، اما بعد از آن به انیمیشن‌سازی روی ‌آورده و اکنون تهیه‌کننده یکی از پربیننده‌ترین انیمیشن‌‌هایی است که در فضای مجازی منتشر می‌شود و برخی از آن ها از تلویزیون نیز به نمایش درمی‌آید. او این روزها تلاش می‌کند دیرین دیرین را به استان‌‌های مختلف برده و محتوای آن را بومی کند. ابوالحسنی می‌گوید، اگر در این کار موفق شود، می‌تواند فضای کسب و کار خوبی برای علاقه‌مندان هر استان ایجاد کند. البته او بر این باور است که باید موانع هم از سر این‌گونه فعالیت‌ها برداشته شود که یکی از آنها سایتی داخلی است که ویدئوهای تولیدی مردم و دیگر شرکت‌ها و سازمان‌ها را به اشتراک می‌گذارد و از قِبل پخش آن ها و گرفتن تبلیغات درآمد بالایی کسب می‌کند، اما هیچ حقی به صاحبان ویدئوها نمی‌دهد.

در این نشست نیز، هدف انتقال تجربیات موفق یک کارآفرین خواهد بود که می‌تواند راهنمای خوبی برای مدیران پروژه‌ها و کسب و کارهای نوپا ( استارتاپ‌ها ) در زمینه‌های مختلف و مورد نیاز پویایی و یا توسعه محصول خود در بازار باشد.

این برنامه که در دوم شهریور ماه برگزار خواهد شد، پرسش و پاسخ و انتقال تجربیات موفق در زمینه کسب و کارهای نوپا و ارائه و ایراد سخنرانی در حوزه کارآفرینی و استارتاپ ارائه خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از شیراز؛ نشست انتقال تجربه در حوزه کارآفرینی و کسب و کار روز شنبه 2 شهریور ماه 1398 از ساعت 17 الی 20 در سالن آریانا پارک علم و فناوری فارس واقع در بلوار دکتر حسابی، انتهای شهرک آرین، پارک علم و فناوری فارس برگزار خواهد شد.

 

خبرنگار: مهرآفرین وثوقی

انتهای پیام/

زمان انتشار: پنج شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۵:۴۰

شناسه خبر: 80669

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب