رئیس سازمان پدافند غیرعامل در حاشیه بازدید از پالایشگاه ستاره خلیج فارس:

ستاره خلیج فارس از زیرساخت‌های استراتژیک کشور است

رئیس سازمان پدافند غیرعامل در حاشیه بازدید از پالایشگاه ستاره خلیج فارس، این پالایشگاه را در زمره‌ی زیرساخت‌های استراتژیک کشور قرار داد.

به گزارش خبرگزاری علم وفناوری از هرمزگان؛ سردار «غلامرضا جلالی» به همراه جمعی از کارشناسان حوزه‌ی پدافند غیرعامل و مسئولان استانی از پالایشگاه ستاره خلیج فارس بازدید کرد.

رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور ضمن باعظمت خواندن ابرپالایشگاه ستاره خلیج فارس و تاکید بر نقش ویژه آن در توازن انرژی منطقه، بیان داشت: با توجه به اهمیت پالایشگاه‌ها به عنوان زیرساختهای‌ استراتژیک کشور اجرای مانورهای منظم برای ارتقای پایداری و تاب‌آوری یک ضرورت اجتناب ناپذیر است.

وی اضافه کرد: برگزاری مانورهای منظم ارزیابی وضعیت در پالایشگاه‌ها از منظر پدافند غیرعامل امری اساسی و ضروری است که حتما باید در برنامه‌های سالانه در نظر گرفته شود.

جلالی در پایان ضمن ارائه‌ی پیشنهاد برگزاری رزمایش سایبری در پالایشگاه ستاره خلیج فارس، آمادگی این پالایشگاه در مقابله با مخاطرات را مورد ستایش قرار داد و گفت: نکته ای که بسیار اهمیت دارد آمادگی کارکنان در پاسخ‌گویی به حوادث و حفظ کارکرد پالایشگاه است که این کار با آموزش، تمرین و تکرار در قالب رزمایش محقق می‌شود.

انتهای پیام/

زمان انتشار: دوشنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۱:۱۹

شناسه خبر: 80881

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب