خبرگزاری علم و فناوری

کنفرانس بین المللی پژوهش های نوین در مهندسی برق و کامپیوتر

چهارمین کنفرانس بین المللی پژوهش های نوین در مهندسی برق و کامپیوتر توسط موسسه عالی علوم وفناوری خوارزمی در تاریخ ۲۸ مهر ماه ۱۳۹۸ با هدف بررسی چالش های رشته های تخصصی در موضوعات مرتبط با همایش برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری؛ تغییرات سریع و چالش‌های جهانی در دنیای امروزی و رویکردهای نوین در ارائه و بکارگیری الگوهای آموزش و پژوهش در علوم مختلف موجب پیشرفت دانش بشری در عرصه های مختلف علم و فناوری شده است. تبادل دانش روز و انتقال تجربیات، بیان چالش‌ها و ارائه راهکارها و کاربردی نمودن نتایج تحقیقات در حوزه های مختلف علم و فناوری اولویت اول این همایش است.

این همایش در پی آن است تا با الهام از گذشته و با نگاه به آینده، فضایی کارا و پویا به وجود آورد و نیاز به رشد و توسعه علوم و فناوری های نوین و استفاده بهینه از آن ها را بر آورده سازد و به تعامل و ابراز اندیشه های اندیشمندان و پژوهشگران توجه ویژه ای داشته باشد.

برگزاری این همایش نقش بسزایی در بروز رسانی دانش و تبادل تجربه میان اساتید, متخصصین و فارغ التحصیلان این رشته ها ایفا می نماید و برگزارکنندگان اميدوارند نتايج برگزاري اين رویداد و دستاوردهاي آن در كوتاه مدت و بلندمدت بتواند قدمي ارزشمند در جهت دستیابی به اهداف مورد نظر بردارد.

این رویداد با هدف "بنیان گذاری و تداوم گفتمان های ملی و بین المللی در زمینه مفاهیم و نظریات، بررسی چالش ها، تبادل اطلاعات و ارائه دستاوردهاي نوین پژوهشي بين انديشمندان، محققان، صنعتگران و دانشجویان" با حمایت مؤثر ارگان ها، سازمان ها و مجامع علمی و دانشگاهی برگزار می شود.

 • محورهای کنفرانس:
 •  
 1. ماشین های الکتریکی
 2. تکنولوژی فشارقوی
 3. کنترل
 4. هوش ماشین و رباتیک
 5. مهندسی پزشکی(بیوالکتریک)
 6. مکاترونیک
 7. مخابرات(سیستم، میدان و نوری)
 8. الکترونیک
 9. سایر مباحث مرتبط با علوم انسانی
 10. شبکه های کامپیوتری
 11. موانع و مشکلات فرهنگی جامعه
 12. فناوری اطلاعات و ارتباطات
 13. معماری کامپیوتر
 14. محاسبات علمی
 15. امنیت و شبکه
 16. الگوریتم‏ و نظریه محاسبات
 17. داده های حجیم و رایانش ابری
 18. معماری سیستم های هوشمند
 19. معماری کامپیوتر
 20. سیستم های کامپیوتری
 21. هوش مصنوعی
 22. سیستم های موازی و توزیعی
 23. مهندسی نرم افزار
 24. معماری نرم افزار

زمان انتشار: یکشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۸ - ۰۸:۰۰:۰۰

شناسه خبر: 81151

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب