تعمیرات موبایل کسب و کاری پر سود پیش روی جوانان خبرگزاری علم و فناوری - تعمیرات موبایل کسب و کاری پر سود پیش روی جوانان

تعمیرات موبایل کسب و کاری پر سود پیش روی جوانان

اگر به دنبال شغلی با ثبات و درآمد بالا هستید ما به شما تعمیرات موبایل را پیشنهاد می دهیم.امروزه تعمیرات تلفن همراه به کسب و کاری پر سود پیش روی جوانان تبدیل شده است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری؛ تعهد، تخصص و ایجاد ارزش برای مشتری از عوامل کلیدی در کنار آموزش صحیح از جمله عوامل موثر موفقیت در تعمیرات موبایل هستند.با توجه به رشد روزافزون تکنولوژی و استفاده از گوشی های مختلف هوشمند و بهره گیری از خدمات فضای مجازی، استفاده از تلفن های همراه نسل جدید به بخشی جداناپذیر از زندگی روزمره هر فردی تبدیل شده است.در این میان ارائه خدمات مختلف پشتیبانی ازجمله تعمیر و تعویض قطعات و نصب اپلیکیشن های مختلف بازار بسیار مناسب و پول سازی را پیش روی علاقه مندان و افراد جویای کار قرار داده است.علاقه مندان در این حوزه می توانند با گذراندن دوره های کوتاه و تخصصی در زمینه آموزش تعمیرات موبایل به راحتی آمادگی لازم جهت ارائه اینگونه خدمات را کسب نمایند.همچنین با اخذ مدرک معتبر می توانند از تسهیلات مختلف سازمان ها و ارگان های مربوط بهره مند شوند.آموزش تعمیرات موبایل در بخش های مختلف چون سخت افزار و نرم افزار برگزار می شود.

دوره های آموزش تعمیرات موبایل شامل عیب یابی سخت افزار انواع گوشی های هوشمند و آموزش نرم افزار موبایل و آموزش تعمیر گوشی آیفن و آموزش تعمیر گوشی اندرید است.

آموزش تعمیرات موبایل مجتمع فنی تهران به صورت کاملا تخصصی، از سطح مقدماتی تا پیشرفته با بروزترین امکانات آموزشی و تکنیک های جدید تعمیرات موبایل توسط کارشناسان مجرب و متخصص برگزار می شود.

کارگاه های آموزش تعمیرات موبایل برگرفته از تجهیزات بروز در تعمیر موبایل و تعمیر تبلت است که کارآموزان با شرکت در این دوره بهترین نتیجه را در کسب و کار خود بدست می آورند.

دوره های آموزش تعمیرات موبایل به دودسته دوره های آموزش عمومی و آموزش تخصصی دسته بندی می شوند.

دوره های عمومی شامل اطلاعات کلی جهت آشنایی افراد با گوشی تلفن همراه خود و همچنین رفع ایرادات سطحی موبایل از جمله رفع اتصالات و حل مشکل کارنکردن دوربین و عدم کارکرد بخش های چون حافظه تلفن همراه، کارنکردن ویبره،بلوتوث، یو اس بی، عدم شارژ کردن و سایر اشکالات سطحی است.

در دوره های آموزش پیشرفته و تخصصی انواع روش های ریکاوری آموزش داده می شود. آموزش قسمت های BASBAND. آموزش و نصب CUSTOM ROM. آموزش و نصب ORGINAL ROM. تدریس حرفه ای و کامل RESTORE کردن از جمله مهم ترین بخش های این دوره است.

شما می توانید جهت بهره گیری از این کسب وکار پرسود و دریافت اطلاعات بیشتر و آشنایی کامل با دوره های آموزش تعمیرات موبایل از طریق لینک زیر با معتربر ترین آموزشگاه های ارائه خدمات تعمیرات موبایل آشنا شوید.

زمان انتشار: سه شنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۵:۴۱

شناسه خبر: 81245

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب