تجلیل از برترین های بسیج در جشنواره مالک اشتر شهرس خبرگزاری علم و فناوری - تجلیل از برترین های بسیج در جشنواره مالک اشتر شهرستان دشتی
صبح امروز؛

تجلیل از برترین های بسیج در جشنواره مالک اشتر شهرستان دشتی

سومین جشنواره مالک اشتر شهرستان دشتی، صبح امروز با حضور فرمانده سپاه امام صادق(ع)استان بوشهر و بسیجیان و پاسداران شهرستان دشتی در سالن شهدای اجتماعی شهر خورموج به منظور معرفی فرماندهان و مسئولان برتر در رده های مختلف، توسعه و فرهنگ شایسته سالاری، ایجاد زمینه های تعالی بخشی سازمانی برگزار گردید.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری استان بوشهر؛ سومین جشنواره مالک اشتر شهرستان دشتی، صبح امروز با حضور فرمانده سپاه امام صادق(ع)استان بوشهر و بسیجیان و پاسداران شهرستان دشتی در سالن شهدای اجتماعی شهر خورموج به منظور معرفی فرماندهان و مسئولان برتر در رده های مختلف، توسعه و فرهنگ شایسته سالاری، ایجاد زمینه های تعالی بخشی سازمانی برگزار گردید.

سرهنگ علی غصنفری، فرمانده سپاه امام رضا(ع)ناحیه دشتی در ابتدای این جشنواره گفت: جشنواره مالک اشتر به عنوان یکی از برنامه‌های مطرح اشراف کلی فرماندهی معظم کل قوا بوده که هر ساله بر اساس نتایج بدست آمده از ارزیابی نیروها، سازمان‌های نیرو‌های مسلح به منظور توسعه فرهنگ شایسته سالاری و ایجاد زمینه زشد و معرفی فرماندهان، مدیران، رده موفق‌تر و برتر در سطوح مختلف برگزار می‌شود.

وی در ادامه گفت: یکی از برجستگی‌های نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران از دفاع مقدس تاکنون، سرمایه انسانی مومن و کارآمد و با انگیزه بوده که به عنوان نقطه قوت برشمرده شده است.

غضنفری اظهار داشت: عامل موفقیت در جنگ سخت و نیمه سخت همین سرمایه انسانی است که در قالب رده‌های مختلف برای دفاع از نظام و انقلاب از جان و مال خود هزینه می‌کنند.

فرمانده سپاه امام رضا(ع) ناحیه دشتی با بیان اهمیت برگزاری این جشنواره خاطر نشان کرد: مجموعه اشراف فرماندهی هر سه ماه برنامه‌ها را رصد می‌کند و  به لحاظ مطابقت و حسن اجرا و عدم انحراف از مسیری که طراحی شده در پایان سال در سطح نواحی و کل استان یک ارزیابی انجام می‌گیرد.

وی افزود: در جشنواره امسال ازبسیجیان و پاسداران نمونه که بیشترین امتیاز را در بخش‌های مختلف از جمله اجرای طرح‌های اعتلای بسیج، جذب و ساماندهی نیرو‌ها و برنامه‌های ابلاغی به دست آوردند تجلیل می‌شود و بسیجیان باید همواره در مسیر ولایت گام بردارند و تلاش کنند تا محور همه اقداماتشان در این مسیر تبعیت از رهبری باشد.

در ادامه برنامه، سردار علی رزمجو، فرمانده سپاه امام صادق(ع)استان بوشهر گفت: در تاریخ اسلام حرکت جهادی، شجاعانه و شهامت مالک اشتر برای اقشار مختلف ما به ویژه برای پاسداران و بسیجیان در عرصه های مختلف در انقلاب الگو شده است .

وی تصریح کرد: ویژگی‌های شاخصی همچون شجاعت، روحیه شهادت طلبی و حرکت جهادی و وفاداری که در اخلاق مالک اشتر یار با وفای امام علی(ع) بصورت بارز نمایان است و این ها در طول چهل سال انقلاب اسلامی بویژه در۸ سال دفاع مقدس در اقشارمختلف بویژه در سپاه و بسیجیان دیده شده است.

رزمجو با بیان شاخص های ارریابی تاکید کرد: خلاقیت و نوآوری، طرح الگوی پیشرفت ها و الگوسازی برای آینده، روحیه جهادی و قدرت و جرئت علمی و عملی در ارزیابی عملکرد رده های مختلف سپاه لحاظ می‌شود.

وی افزود: گفتمان جشنواره مالک اشتر، گفتمان جهادی و ارزشی است و از معرف های بارز و پویا در فرهنگ مدیریت و فرماندهی جهادگونه برای سازمان خود ترسیم می‌کند.

گفتنی است در پایان مراسم از رده‌های برتر در سطح سپاه شهرستان دشتی تقدیر به عمل آمد.

 

 

انتهای پیام/حسینی مفرد

زمان انتشار: پنج شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۶:۳۰

شناسه خبر: 81282

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب