معارفه مسئول جدید موسسه علمی رزمندگان در ایلام / تربیت نیروی انسانی طراز انقلاب در موسسه رزمندگان

جانشین سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام : مسئولان این موسسه ضمن همکاری و تعامل بیشتر با نهادهای علمی و آموزشی استان ، با انجام فعالیت‌های فرهنگی و آموزشی موثر ، مسیر خدمات رسانی به فراگیران را تداوم بخشند و به بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی جامه عمل بپوشانند.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری استان ایلام ، مراسم تودیع و معارفه مسئول موسسه خدمات  علمی و آموزشی رزمندگان استان ایلام ، با حضور مسئول دفتر حوزه نمایندگی ولی فقیه ، جانشین سپاه امیرالمومنین(ع) و جمعی از مسئولان سپاه  استان ایلام برگزار شد .

در این مراسم ، جناب سرهنگ  قدرت اله کریمیان ، جانشین سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام با تاکید  بر لزوم ترویج فرهنگ تعلیم و تربیت در مدارس استان عنوان کرد : خوشبختانه موسسه علمی و آموزشی رزمندگان اسلام در استان ایلام ، با فراهم آوردن محیط آموزشی سالم و استفاده از توان اساتید نخبه ، گامهای موثری در جهت تربیت نیروی انسانی تراز انقلاب برداشته است.

وی ، با تاکید بر فرمایش مقام معظم رهبری ( مد ظله العالی ) مبنی بر  اینکه " نگذارید حرکت علمی کشور متوقف شود " اظهار کرد : مسئولان این موسسه می بایست ، ضمن همکاری و تعامل  بیشتر با نهادهای علمی و آموزشی استان ، با انجام فعالیت‌های فرهنگی و آموزشی موثر ، مسیر خدمات رسانی به فراگیران  را تداوم بخشند و به بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی  جامه عمل بپوشانند.

جانشین سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام در بخش دیگری از اظهارات خود ، ضمن اعلام همکاری بیش از پیش سپاه استان با موسسه علمی رزمندگان ، به شمه ای از فعالیت های تاثیرگذار موسسه علمی و آموزشی رزمندگان اسلام در سالهای  اخیر اشاره و عنوان کرد : برپایی آزمون های پیشرفت تحصیلی ویژه دانش آموزان ، برگزاری طرح آیه های تمدن ، ارائه خدمات مشاوره ای تحصیلی به دانش آموزان و دانشجویان ، برگازری اردوهای جهاد علمی ،  اهمیت بیش از پیش به ظرفیت ها عرصه علمی در استان و برنامه ریزی در جهت اجرای طرح های دانش بنیان  ، تنها بخشی از فعالیت هایی موثر این موسسه بوده است .

حجت الاسلام والمسلمین علی محمدی مسئول دفتر حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام نیز در این جلسه ، با مثبت ارزیابی کردن فعالیت های موسسه خدمات علمی و آموزشی رزمندگان اسلام ، بر سازماندهی‌ فعالیت های علمی و آموزشی ، استفاده از ظرفیت نهادهای علمی در زمینه ارائه خدمات علمی ، آموزشی، پژوهشی و تربیتی و نگرش عمیق تر ، بر انجام فعالیت های آموزشی در جهت تعلیم و تربیت دین و اسلامی تاکید کردند.

در پایان این مراسم ، با تقدیر از " آقای سعید عطایی " ، مسئول سابق موسسه علمی و آموزشی رزمندگان اسلام استان ایلام ، آقای " محمود علی پور " به عنوان مسئول جدید این  موسسه معارفه شد.

انتهای پیام / ن

 

زمان انتشار: سه شنبه ۲ مهر ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۸:۳۴

شناسه خبر: 82384

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب