در دیدار با خانواده شهید مهدوی؛

دشمن از سرخی خون شهدا می‌ ترسد/پایداری و بصیرت رمز موفقیت مردم ایران در دفاع مقدس

به مناسبت هفته دفاع مقدس جهت گرامیداشت یاد و خاطره ایثارگران و شهدا و خانواده بزرگوارشان اعضای پایگاه علمی و پژوهشی ریحانه النبی (س) از خانواده شهید نادر مهدوی در روستای بحیری دیدار کردند.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری استان بوشهر؛ به مناسبت هفته دفاع مقدس جهت گرامیداشت یاد و خاطره ایثارگران و شهدا و خانواده بزرگوارشان اعضای پایگاه علمی و پژوهشی ریحانه النبی (س) از خانواده شهید نادر مهدوی در روستای بحیری دیدار کردند.

حسن فقیه، برادر شهید مهدوی گفت: در دوران جنگ تحمیلی رژیم بعث عراق جنگی ناخواسته را به کشور ما تحمیل کرد و از این‌رو مردم غیرتمند ایران در دفاعی مقدس از استقلال سرزمین و هویت دینی و ملی خود دفاع کردند و هر فردی در ایران داوطلبانه از جان و مال خود برای دفاع از این سرزمین گذشت.

وی افزود: دوران دفاع مقدس را همچون نگینی درخشان بر تاریخ حماسه، ایثار و پایداری آزادگان کشور است که ذکر و یادآوری فداکاری و مجاهدت رزمندگان دوران دفاع مقدس موجب زنده نگه داشتن و پویایی اسلام و انقلاب اسلامی و بیانگر آمادگی و حفظ قدرت دفاعی ملت قهرمان ایران خواهد شد.

فقیه در ادامه گفت: امنیت کنونی خود را مدیون خون شهدا هستیم و در حال حاضر ما در امنیت، ثبات و آسایش به سر می‌بریم دختران و پسران جامعه امروزی باید قدردان این نعمت باشند و مطمن باشند که دشمن از سرخی خون شهدا می‌ترسد تا زمانی که ما قدردان این نظان و انقلاب باشیم هیچ آسیبی به مملکت وارد نخواهد شد.

همچنین به مسائل و مشکلات اقتصادی کنونی کشور اشاره کرد و گفت: دشمنان این مرز و بوم پس از جنگ تحمیلی تاکنون و در دولت‌های مختلف به روش‌های مختلف سعی در ایجاد ناآرامی به ویژه در حوزه اقتصادی کردند که با پایداری و بصیرت مردم، از رسیدن به اهداف خود ناکام مانده‌اند.

برادر شهید تاکید کرد:اینک با یاری خداوند بزرگ همان نیروها که با خلق صحنه های ناب، همراهی و همدلی با حضرت امام (ره) و مردم و خلق حماسه های ماندگار در صحنه های رزم هشت ساله، دشمنان قسم خورده ایران بزرگ را در رسیدن به اهداف پلیدشان ناکام گذاشتند، با تکیه بر آگاهی و روشن بینی جوانان مومن و متعهد ایران اسلامی ادامه دهنده این راه خواهند بود و زیر نظر فرماندهی معظم کل قوا همچون گذشته حضوری گسترده و موثر در عرصه سازندگی کشور و مقابله با تهدیدات دشمن خواهند داشت.

وی افزود: شما خواهران ادامه دهنده راه شهدا هستید و این را همه شهیدان می گویند که ما با خونمان و شما با حجابتان باید ریشه ظلم و ستم و فساد و جنایت را از روی زمین بکنید و شما دختر عزیز، نه تنها باید به وظیفه‌ات عمل کنید بلکه باید به دستور خدا که همان امربه معروف و نهی از منکر است هم عمل کنید، اگرتوحجابت را حفظ کنید اما به خواهر وهمسایه‌ات ودوست و رفیق نگویید که حجابت را حفظ کن به دستورخداوند عمل نکرده‌اید.

فقیه با ذکر یاد و خاطرات شهید نادر مهدوی گفت: اگر شهید به این مقام رسید به دلیل بصیرتی بود که داشت و شما بسیجیان باید روز به روز بر بصیرت خود بیفزایید و دشمن و هربه‌های او را خوب بشناسید و پیرو ولی فقیه باشید تا دشمن نتواند بر قلب و جان شما نفوذ کند و سبک زندگی شما باید شهدایی باشد تا با شهدا محشور شوید.

 

 

بعد از بازدید از خانواده شهید، همگی به زیارت قبر سردار شهید نادر مهدوی رفتند.

انتهای پیام/حسینی مفرد

 

زمان انتشار: جمعه ۵ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۲:۱۷

شناسه خبر: 82431

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب