دوره‌های آموزشی، ابزار مهمي در ارتقاء كيفيت خدمات خبرگزاری علم و فناوری - دوره‌های آموزشی، ابزار مهمي در ارتقاء كيفيت خدمات و نوع آوري است
جانشین مرکز رشد شهید ضنجرسیم،

دوره‌های آموزشی، ابزار مهمي در ارتقاء كيفيت خدمات و نوع آوري است

پایگاه علمی و پژوهشی شهید باهنر دشتستان، تحت نظارت مرکز رشد و خلاقیت شهید ضنجرسیم با هدف شناسایی افراد مستعد، هر ساله در رشته‌های متعدد علمی دوره‌های آموزشی برگزار می‌کند.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری استان بوشهر؛ پایگاه علمی و پژوهشی شهید باهنر دشتستان، تحت نظارت مرکز رشد و خلاقیت شهید ضنجرسیم با هدف شناسایی افراد مستعد، هر ساله در رشته‌های متعدد علمی دوره‌های آموزشی برگزار می‌کند.

دوره‌های آموزشی عبارتند از: هوا فضا، فناوری نانو، رباتیک، آی مت، چرتکه، دستیار پزشکی، زبان خارجه، فتوشاپ، تراشکاری

فرهاد نجومی فرد، جانشین مرکز رشد شهید ضنجرسیم گفت: با توجه به اهمیت خاصي كه در دهه اخير در جهان به آموزشهاي تخصصی معطوف شده است، حاكي از اين حقيقت است كه اين آموزشها تنها راه تربيت نيروي انساني متخصص و ابزار مهمي در ارتقاء كيفيت خدمات، محصولات و ابداع و نوع آوري است.

وی افزود: تجربه و مطالعه نشان داده است كه يكي از مناسب ترين روش هاي آموزشي كه جوابگوي امر مزبور مي باشد «دوره هاي آموزشي تخصصی كوتاه مدت» است. اين روش بدين لحاظ حائز اهميت است كه در ماهيت برنامه ها، مطالب و محتواي درسي فراگیران ويژگيهاي از جمله:  ايجاد مهارتهاي تخصصي ،  ایجاد خلاقيت وابتكار تازه ....مشاهده مي شود.

نجومی فرد با اشاره به اهمیت برگزاری این دوره‌های آموزشی اظهار داشت: برگزاری این دوره‌های آموزشی تاکنون توانسته است افراد بسیاری که شرایط کاری لازم برای افرادی که در جویای شغل هستند فراهم کند، همچنین در شناسایی افراد با استعداد در این زمینه موفق عمل کرده است.

لازم به ذكر است كه شركت در دوره هاي آموزشي به مفهوم عام آن محدود به رشته هاي خاص نبوده و دامنه آن بسيار وسيع مي‌باشد.

گفتنی است: این دوره‌های آموزشی مورد استقبال خانواده‌ها قرار گرفته شده است و تحت نظارت سازمان‌های معتبر با ارائه مدرک بین‌المللی و با اساتید مجرب کشوری هر ساله برگزار می‌شود.

انتهای پیام/حسینی مفرد

زمان انتشار: شنبه ۶ مهر ۱۳۹۸ - ۰۶:۲۶:۲۹

شناسه خبر: 82437

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب