امنیت و آسایش کشور ، مرهون خون شهداست خبرگزاری علم و فناوری - امنیت و آسایش کشور ، مرهون خون شهداست
علی اصغر جاودان فر؛

امنیت و آسایش کشور ، مرهون خون شهداست

بمناسبت هفته دفاع مقدس ، با حضور جمعی از مسئولان شهرستان پردیس ، مدیران و کارکنان شرکت عمران مراسم بزرگداشتی به همت پایگاه مقاومت بسیج شرکت عمران پردیس در سالن آمفی تئاتر این نهاد برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری علم و فنلوری؛ علی اصغر جاودان فر فرمانده پایگاه مقاومت بسیج در ابتدای این مراسم با گرامیداشت یاد خاطره هزاران شهید گلگون کفن دفاع مقدس گفت: دفاع مقدس مردم ایران در طول ۸ سال ، عظمت فرهنگ و تمدن ایران اسلامی را به رخ جهانیان کشید و رزمندگان و ایثارگران کشورمان در هر لباسی که بودند ، سپاه ، ارتش و بسیج مردمی فرهنگ ایثار ، جهاد و شهادت ملت بزرگ و مظلوم ایران را در دنیا به تصویر کشیدند.

وی در ادامه گفت : آسایش و امنیت امروز ما مرهون خون شهداست و تجربه دفاع مقدس نشان داد که باید بر روی ظرفیت ها و دانش داخلی تکیه کنیم و همانطور که رهبری فرزانه انقلاب فرمودند توسعه و پیشرفت کشور در گرو اعتماد به قدرت و توانمندی داخلی است.

در ادامه این مراسم سرگرد حمزه خانی فرمانده سپاه شهرستان پردیس هم با اشاره به روحیه شهادت طلبی در رزمندگان ۸ سال دفاع مقدس افزود ؛ ایران اسلامی در مقطعی حساس نه تنها با نیروهای بعثی عراق مبارزه می کرد بلکه در حقیقت این جنگ تحمیلی ماحصل حمایت استکبار جهانی و قدرت های بیگانه از کشور عراق بود که در طول ۸ سال تماما از این کشور حمایت می کردند . 

حمزه خانی با بیان اینکه برای حفظ و حراست از عزت ایران راهی جز مقاومت نداریم  تصریح کرد ؛ ملت سرافراز ایران با مقاومت این بار نیز همچون همیشه نقشه دشمنان را نقش بر آب خواهند کرد .

در پایان این مراسم از آزادگان ، جانبازان و خانواده معزز شهدای شاغل در شرکت عمران تجلیل شد.

زمان انتشار: سه شنبه ۹ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۷:۴۰

شناسه خبر: 82515

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب