درخشش مدارس سمپاد هرمزگان درکنکور۹۸ /قبولی های پزش خبرگزاری علم و فناوری - درخشش مدارس سمپاد هرمزگان درکنکور۹۸ /قبولی های پزشکی از مدارس سمپاد هستند
مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان:

درخشش مدارس سمپاد هرمزگان درکنکور۹۸ /قبولی های پزشکی از مدارس سمپاد هستند

مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان از درخشش مدارس سمپاد هرمزگان در کنکور امسال خبرداد.

به گزارش خبرگزاری علم وفناوری هرمزگان؛ مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان عصر امروز در نشست خبری  گفت: مدارس سمپاد در کنکور98 خوش درخشیدند و بسیاری از قبولی های رشته پزشکی ورشته های مختلف مهندسی دانشگاه های معتبرکشوربرخاسته ازاین مدارس بود. انتظار می رود برنامه ریزی در این مدارس بگونه ای باشد که ساحت های پرورشی و تربیت بدنی دانش آموزان نیزهمگام با ساحت علمی آنها پیشرفت کند.

موسی دادی زاده سرخائی به رشد آمار قبولی دانش آموزان در کنکور 98 اشاره کرد وگفت: در کنکور سال جاری آمار کمی و کیفی پذیرفته شدگان رشته های پزشکی، پیراپزشکی،گروه علوم انسانی، هنرستانها و همچنین رشته های مختلف مهندسی  قبولی استان هرمزگان از رشد مطلوبی برخوردار بوده است.

وی سهم مدارس سمپاد استان را در این موفقیت را مهم برشمرد و اظهار داشت: مدارس سمپاد با برنامه ریزی منسجم، بکارگیری مشاوره های قوی و همراه کردن والدین با برنامه های آموزشی خود توانستد سهم بزرگی از این موفقیت علمی استان را به خود اختصاص دند.

دادی زاده افزود: آنچه در نظام تحول آموزش و پرورش کشورحائزاهمیت است، توجه به تمامی ساحت های شخصیتی دانش آموزان برای رسیدن به حیات طیبه وتربیت شهروند خوب برای جامعه فردا می باشد.

این مسئول خاطر نشان کرد: مدارس سمپاد با دراختیارداشتن دانش آموزان نخبه و بااستعدادهای جامعه، باید پیشگام در تربیت ساحت پرورشی و تربیت بدنی باشد و شاهد کسب مقام های متعدد در مسابقات  مختلف فرهنگی، هنری، تربیت بدنی، قرآنی و عترت باشیم.

دادی زاده، شرکت مستمرو پررنگ دانش آموزان درانواع جشنواره ها و المپیادها را از دیگر خواسته های خود از مدیران مدارس سمپاد نام برد و اظهارکرد: آموزش و پرورش هرمزگان درسال تحصیلی گذشته موفق به کسب 42 رتبه شد.

انتهای پیام/

زمان انتشار: پنج شنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۰:۵۹

شناسه خبر: 82562

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب