وظیفه علوم پزشکی درمان کسانی است که مبتلا به بیماری اچ آی وی شده اند

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد گفت: وظیفه دانشگاه علوم پزشکی درمان مردم بوده و تمام مطالبات مردم مبنی بر شناسایی، درمان و پیگیری شرایط مردم به خوبی دنبال شده و خدمات خوبی ارائه شده است.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان چهارمحال و بختیاری ؛ مجید شیرانی رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد با بیان اینکه آشوبگران خیابانی در لردگان از مردم عادی نیستند تصریح کرد: نکته مهم این است که اهالی روستای چنار محمودی در این تجمعات حضور نداشتند و پس از اطلاع رسانی صحیح افراد فرصت طلب و آشوبگر در این صحنه حاضر شده اند.

وی در خصوص این آشوب های خیابانی و تخریب اموال عمومی تصریح کرد: قطعاً کار دانشگاه علوم پزشکی حفظ امنیت نیست اما مسئولان مربوطه و انتظامی در حال تلاش برای حفظ امنیت در لردگان هستند.

وی در ادامه افزود: اگر ایجاد آرامش تاکنون طول کشیده است به خاطر این بود که به مردم عادی لطمه‌ای وارد نشود اما افراد فرصت طلب که میان مردم نفوذ کرده و قصد تحریک مردم را دارند شناسایی شده و با آنها برخورد لازم صورت می گیرد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد با بیان اینکه آشوبگران خیابانی در لردگان از مردم عادی نیستند تصریح کرد: نکته مهم این است که اهالی روستای چنار محمودی در این تجمعات حضور نداشتند و پس از اطلاع رسانی صحیح افراد فرصت طلب و آشوبگر در این صحنه حاضر شده اند.

شیرانی همچنین تصریح کرد: وظیفه دانشگاه علوم پزشکی درمان مردم بوده و تمام مطالبات مردم مبنی بر شناسایی، درمان و پیگیری شرایط مردم به خوبی دنبال شده و خدمات خوبی ارائه شده است.

وی در ادامه تأکید کرد: اولویت دانشگاه علوم پزشکی ایجاد فضایی آرام برای ادامه خدمت رسانی به مردم است و هرچه این آرامش زودتر ایجاد شود به نفع مردم است چرا که خدمات درمانی را بهتر و سریعتر دریافت می کنند.
 
انتهای پیام/1020
 
 

زمان انتشار: یکشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۴:۲۵

شناسه خبر: 82616

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب