وظیفه علوم پزشکی درمان کسانی است که مبتلا به بیمار خبرگزاری علم و فناوری - وظیفه علوم پزشکی درمان کسانی است که مبتلا به بیماری اچ آی وی شده اند

وظیفه علوم پزشکی درمان کسانی است که مبتلا به بیماری اچ آی وی شده اند

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد گفت: وظیفه دانشگاه علوم پزشکی درمان مردم بوده و تمام مطالبات مردم مبنی بر شناسایی، درمان و پیگیری شرایط مردم به خوبی دنبال شده و خدمات خوبی ارائه شده است.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان چهارمحال و بختیاری ؛ مجید شیرانی رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد با بیان اینکه آشوبگران خیابانی در لردگان از مردم عادی نیستند تصریح کرد: نکته مهم این است که اهالی روستای چنار محمودی در این تجمعات حضور نداشتند و پس از اطلاع رسانی صحیح افراد فرصت طلب و آشوبگر در این صحنه حاضر شده اند.

وی در خصوص این آشوب های خیابانی و تخریب اموال عمومی تصریح کرد: قطعاً کار دانشگاه علوم پزشکی حفظ امنیت نیست اما مسئولان مربوطه و انتظامی در حال تلاش برای حفظ امنیت در لردگان هستند.

وی در ادامه افزود: اگر ایجاد آرامش تاکنون طول کشیده است به خاطر این بود که به مردم عادی لطمه‌ای وارد نشود اما افراد فرصت طلب که میان مردم نفوذ کرده و قصد تحریک مردم را دارند شناسایی شده و با آنها برخورد لازم صورت می گیرد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد با بیان اینکه آشوبگران خیابانی در لردگان از مردم عادی نیستند تصریح کرد: نکته مهم این است که اهالی روستای چنار محمودی در این تجمعات حضور نداشتند و پس از اطلاع رسانی صحیح افراد فرصت طلب و آشوبگر در این صحنه حاضر شده اند.

شیرانی همچنین تصریح کرد: وظیفه دانشگاه علوم پزشکی درمان مردم بوده و تمام مطالبات مردم مبنی بر شناسایی، درمان و پیگیری شرایط مردم به خوبی دنبال شده و خدمات خوبی ارائه شده است.

وی در ادامه تأکید کرد: اولویت دانشگاه علوم پزشکی ایجاد فضایی آرام برای ادامه خدمت رسانی به مردم است و هرچه این آرامش زودتر ایجاد شود به نفع مردم است چرا که خدمات درمانی را بهتر و سریعتر دریافت می کنند.
 
انتهای پیام/1020
 
 

زمان انتشار: یکشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۴:۲۵

شناسه خبر: 82616

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب