مدال زرین روابط عمومی به آقای تکنولوژی فولاد رسید خبرگزاری علم و فناوری - مدال زرین روابط عمومی به آقای تکنولوژی فولاد رسید
در هفتمین کنفرانس حرفه ای گرایی در روابط عمومی بازاریابی دیجیتال؛

مدال زرین روابط عمومی به آقای تکنولوژی فولاد رسید

بزرگان روابط عمومی کشور امروز مدال زرین روابط عمومی را به فرزاد ارزانی مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان که به عنوان آقای تکنولوژی فولاد شناخته می شود، تقدیم کردند.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از هرمزگان، در هفتمین کنفرانس حرفه ای گرایی در روابط عمومی بازاریابی دیجیتال که در هتل المپیک تهران برگزار شد، سید غلامرضا کاظمی دینان رئیس شورای سیاستگذاری  این کنفرانس با تقدیر از فولاد هرمزگان به دلیل واقف بودن به جایگاه روابط عمومی و اقدامات تخصصی مطلوب اظهار کرد: امید است یک همایش یا سمینار برای مدیران کشور، معاونین و وزرا ترتیب داده شود تا علوم ارتباطات به خوبی برای مدیران تعریف شود.
به گفته وی، بر این اساس، بزرگان روابط عمومی کشور مدال زرین روابط عمومی را به فرزاد ارزانی مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان که به عنوان آقای تکنولوژی فولاد شناخته می شود، تقدیم کردند.
گفتنی است، فرزاد ارزانی طی دوره فعالیت خود توانسته با پیشبرد اقدامات مختلف در حوزه مسئولیت اجتماعی موفقیت های چشمگیری را از آن شرکت فولاد هرمزگان کند.
همچنین این شرکت فعالیت های بی شماری در حوزه آزادی زندانیان جرایم غیر عمد و در حادثه سیل اخیر نیز کمک های شایانی به مناطق سیل زده داشته است.
حمایت ازتوسعه فضاهای آموزشی ، مدرسه سازی و همچنین حمایت از نخبگان ادبی و فرهنگی نیز از دیگر اقدامات شرکت فولاد هرمزگان بوده که شایسته تقدیر است.

افتخارات شرکت فولاد هرمزگان

شایان ذکر است؛ فولاد هرمزگان به عنوان سومین تولید کننده فولادایران با ظرفیت یک و نیم میلیون تن به عنوان پیشرفته ترین کارخانه فولادی کشور محسوب می شود که از دیگر افتخارات این شرکت می توان به کسب عنوان پیشرو در بین ۱۰۰ شرکت برتر ایران، کسب عنوان صادرکننده نمونه برای چهارمین سال متوالی، دریافت نشان حمایت از تولید ملی، دریافت تندیس ساخت محصول نوآور برترایرانی، کسب تقدیر نامه دو ستاره جایزه ملی تعالی سازمانی ایران،کسب لوح تقدیر رضایت مندی مشتری، کسب گواهینامه رعایت حقوق مصرف کنندکان، واحد نمونه صنعتی استان هرمزگان و کسب سه عنوان برتری کشوری در حوزه روابط عمومی و دریافت جوایز ملی و بین المللی دیگر اشاره کرد.

انتهای پیام/

زمان انتشار: یکشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۶:۴۰

شناسه خبر: 82638

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب