راه اندازی یک پایگاه علمی جدید در هفتگل خبرگزاری علم و فناوری - راه اندازی یک پایگاه علمی جدید در هفتگل
مسئول بسیج علمی پژوهشی هفتگل خبر داد

راه اندازی یک پایگاه علمی جدید در هفتگل

مسئول بسیج علمی، پژوهشی و فناوری هفتگل از راه اندازی یک پایگاه علمی جدید در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری علم علم و فناوری از استان خوزستان، پایگاه های علمی چند سالی است که در سطح بیسج راه اندازی شدند و زیر نظر بسیج علمی، پژوهشی و فناوری هر شهرستان فعالیت دارند.

این پایگاه های بسیج که در تمامی شهرستان ها راه اندازی شده اند علاوه بر برنامه های سالانه خود بیشتر به فعالیت های علمی می پردازند.

راه اندازی پایگاه علمی در کوی حزب الله

در شهرستان هفتگل نیز پایگاه های علمی برادران و خواهران فعالیت های گوناگون علمی در طول ایام سال انجام می دهند و برای جوانان و نوجوانان برنامه های گوناگونی دارند.

در همین ارتباط امرالله مددی مسئول بسیج علمی، پژوهشی و فناوری هفتگل در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری در استان خوزستان با اشاره به فعالیت های انجام شده اظهار کرد: با برنامه ریزی هایی که انجام دادیم یک پایگاه علمی جدید در شهرستان راه اندازی شد.

وی در همین رابطه توضیح داد که این پایگاه علمی در منطقه کوی حزب الله هفتگل قرار دارد که از سال ها پیش فعالیت های گوناگونی را در سطح منطقه انجام داده است.

مسئول بسیج علمی، پژوهشی و فناوری هفتگل بیان کرد: پایگاه علمی شهید احمدعلی جمشیدی در مسجد جوادالائمه (ع) کوی حزب الله هفتگل فعالیت دارد که امیدواریم بتوانیم در راستای کارهای علمی نیز اقدامات خوبی در این پایگاه انجام شود.

معرفی شهید احمدعلی جمشیدی

وی در ادامه به معرفی شهید احمدعلی جمشیدی پرداخت و عنوان کرد: این شهید والامقام در تاریخ هفدهم اسفند ماه سال 1344 در خانواده یوسف جمشیدی دیده به جهان گشود و به جمع خانواده خود پیوست.

مددی در ادامه تصریح کرد: بسیجی شهید احمدعلی جمشیدی در دوران هشت سال دفاع مقدس به جبهه های حق علیه باطل رفت و در کنار دیگر رزمندگان اسلام به نبرد با دشمن تا دندان مسلح پرداخت.

مسئول بسیج علمی، پژوهشی و فناوری هفتگل خاطرنشان کرد: سرانجام دلیرمرد خوزستانی شهید احمدعلی جمشیدی در تاریخ بیست و یکم مهر ماه سال 1360 به فیض شهادت نائل آمد و در زمره شهدای اسلام قرار گرفت.

وی با بیان اینکه در دوران دفاع مقدس خانواده شهید احمدعلی جمشیدی در هفتگل ساکن بودند، اظهار کرد: این بسیجی شهید از کوی حزب الله به جبهه اعزام شد.

مددی در پایان سخنانش یادآور شد: شهید احمدعلی جمشیدی در سن 16 سالگی به آسمان پر کشید و پیکر پاک و مطهرش پس از شهادت از جبهه به اهواز منتقل شد و پس از تشییع در قطعه یک گلزار شهدای این شهر آرام گرفت.

انتهای پیام/

زمان انتشار: دوشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۸ - ۲۱:۴۰:۱۵

شناسه خبر: 82666

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب