دستگاه های اجرایی توسعه و نوآوری ندارند/مشکلات آبی خبرگزاری علم و فناوری - دستگاه های اجرایی توسعه و نوآوری ندارند/مشکلات آبی در استان پذیرفتنی نیست
استاندار خوزستان:

دستگاه های اجرایی توسعه و نوآوری ندارند/مشکلات آبی در استان پذیرفتنی نیست

استاندار خوزستان گفت: در حال حاضر خیلی از دستگاه های اجرایی همچنان به صورت گذشته کار می کنند و رشد، توسعه و نوآوری در آن ها کمتر دیده می شود.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان خوزستان، نخستین دوره مسابقات ملی مهارت های بهره برداری در صنعت آب و فاضلاب استان خوزستان برگزار شد.

جمعی از مسئلان استان خوزستان از جمله استاندار در دوره مسابقات ملی مهارت های بهره برداری در صنعت آب و فاضلاب استان خوزستان حضور داشتند.

غلامرضا شریعتی در آئین برگزاری اولین دوره مسابقات ملی مهارت های بهره برداری در صنعت آب و فاضلاب استان خوزستان بر آموزش مداوم و تلاش برای بروز رسانی دستگاه های اجرایی تاکید کرد.

وی در ادامه با انتقاد از دستگاه های دولتی تصریح کرد: یک دستگاه نباید فقط اجرایی و خدماتی باشد.

رئیس شورای اداری استان خوزستان با اشاره به برخی از اقدامات ضرورتی در دستگاه های دولتی خاظرنشان کرد: لازمه رشد زیرساختی برگزاری دوره های مهارت آموزی است که این کار امروز در صنعت آب و فاضلاب استان خوزستان انجام شد.

استاندار خوزستان در بخش دیگری از سخنان خود تاکید کرد: در حال حاضر خیلی از دستگاه های اجرایی همچنان به صورت گذشته کار می کنند و رشد، توسعه و نوآوری در آن ها کمتر دیده می شود.

وی با بیان این که فعالیت های انجام شده باید رضایت مندی مردم و شهروندان را نیز در پی داشته باشد عنوان کرد: با وجود مشکلات، توجه  آب و فاضلاب استان  خوزستان به مقوله مهارت افزایی و نوآوری کار ارزشمندی است.

شریعتی با تأکید بر لزوم به روز شدن سیستم آبفا یادآور شد: آب و فاضلاب خوزستان باید با آخرین روش های علمی کار کند چرا که خوزستان دارای منابع آبی زیادی است و مشکلات آبی در این استان پذیرفتنی نیست.

رئیس شورای اداری استان خوزستان بر لزوم هزینه کردن برای بالا بردن مهارت در نهادهای مختلف تاکید کرد و گفت: آب و فاضلاب باید در بودجه سالانه خود هزینه ای برای فعالیت های پژوهشی در نظر بگیرد و در سمینارهای مفیدی که برگزار می شود شرکت کند.

انتهای پیام/

زمان انتشار: چهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۲۱:۲۶:۳۶

شناسه خبر: 82710

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب