جذب امریه سربازی در ۹ رشته در وزارتخانه ارتباطات و خبرگزاری علم و فناوری - جذب امریه سربازی در ۹ رشته در وزارتخانه ارتباطات و فناوری اطلاعات
مژده به اعزامی های به خدمت؛

جذب امریه سربازی در ۹ رشته در وزارتخانه ارتباطات و فناوری اطلاعات

وزارتخانه ارتباطات و فناوری اطلاعات در ۹ رشته نسبت به جذب امریه سربازی اقدام کرده است.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از فارس؛ وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات جمهوری اسلامی ایران در ششمین مرحله اقدام به جذب امریه سربازی کرده است.

در اطلاعیه این وزارتخانه آمده است که : " افراد با تحصیلات کارشناسی ارشد و دکترا قابلیت شرکت در این مرحله از جذب را دارا هستند و با توجه به نیازمندی های پرسنلی ستاد و دستگاه های تابعه وزارت، رشته های تحصیلی حقوق، اقتصاد، علوم اجتماعی، مخابرات، کامپیوتر، فناوری اطلاعات، امنیت فضای سایبری، مهندسی برق، بیوانفورماتیک در مقاطع فوق الذکر، در این مرحله از فراخوان نیروهای امریه، جذب می شوند. "

قابل ذکر است که این وزراتخانه سربازان امریه مدنظر خود را از میان فارغ التحصیلان واجد شرایط در رشته های ذکر شده انتخاب خواهد کرد.

داوطلبان و متقاضیان جذب بعنوان امریه در وزارتخانه ارتباطات و فناوری اطلاعات با مراجعه به سایت http://amrieh.ict.gov.ir ضمن کسب اطلاعات لازم و تکمیلی، تمامی مراحل ثبت نام، ارزیابی، پیگیری و پایش را از طریق همین سایت انجام داده و دنبال نمایند.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از فارس؛ افرادی که تمایل به امریه شدن در وزارتخانه ارتباطات و فناوری اطلاعات را دارند، از روز چهارشنبه 17 مهر ماه لغایت یکشبنه 28 مهر ماه به مدت 12 روز فرصت دارند تا ثبت نام و کارهای لازم را صورت دهند.

 

خبرنگار: مهرآفرین وثوقی

انتهای پیام/

زمان انتشار: سه شنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۸ - ۰۷:۳۰:۰۰

شناسه خبر: 82820

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب