برگزاری دوره فیلسوفک برای دانشجویان فارس خبرگزاری علم و فناوری - برگزاری دوره فیلسوفک برای دانشجویان فارس
مسئول تعلیم وتربیت بسیج دانشجویی فارس درگفتگوبا علم وفناوری:

برگزاری دوره فیلسوفک برای دانشجویان فارس

دوره مربیگری تفریحی آموزشی فیلسوفک ویژه دانشجویان استان فارس برگزار می‌شود.

موسوی با بیان این مطلب در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری در شیراز اضافه کرد : با توجه به مبانی قرآنی و دینی، قصص قرآن، داستان‌های قرآنی، آیات قرآن، آیات آفاقی یعنی آیاتی که در عالم آفرینش وجود دارد، آیات انفسی یعنی آیاتی که در درون خود انسان وجود دارد، آیات قرآن کریم که با این سه دسته از آیات دانشجویان یاد می‌گیرند که محتوای قرآنی و دینی تولید کنند و این تولید را در قالب رسانه به مخاطب خود انتقال دهند .

وی همچنین عنوان کرد : تولیدات رسانه ای دانشجویان درقالب کلیپ، انیمیشن، استاپ موشن، فیلم، تولید بازی و شیوه های انتقال پیام اراءه خواهد شد .

موسوی، همچنین از اشتغالزایی طرح فیلسوفک برای شرکت کنندگان خبر داد و گفت : دانشجویان دختر و پسر هنرمند در 45 مدرسه از مدارس متوسطه اول شیراز مشغول به کار خواهند شد .

مسئول تعلیم وتربیت ناحیه  بسیج دانشجویی استان فارس همچنین طول دوره آموزشی فیلسوفک را طی سه سطح اعلام کرد که در سطح یک دانشجویان با مبانی و شیوه های استخراج محتوای قرآنی و دینی جهت قالب های هنری آشنا خواهند شد .

مدت زمان دوره تئوری هشت ساعت و طی دو روز انجام می‌شود و بعد از آن کار بصورت پروژه با راهنمایی اساتید راهنما انجام خواهد شد و تا سطح سه کلیه موارد مورد نیاز به دانشجویان آموزش داده خواهد شد .

موسوی همچنین هزینه کل دوره را 240 هزار تومان اعلام کرد .

وی همچنین از اعلام آمادگی بسیج برای برگزاری دوره ها برای ارگان ها و افراد متقاضی بالای ده نفر خبر داد که با حضور اساتید مجرب و با همکاری نهاد رهبری دانشگاه علوم پزشکی شیراز برگزار خواهد شد .

گفتنی است  به افراد واجد شرایط در پایان دوره گواهینامه معتبر اعطا خواهد شد .

 

 

گفتگو از سیده فاطمه حسینی

انتهای پیام/

زمان انتشار: چهارشنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۰:۰۰

شناسه خبر: 83172

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب