در نامه ای رسمی عنوان شد

درخواست دانشجویان اهوازی برای سفر آیت الله رئیسی به خوزستان + تصویر نامه

بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اهواز در نامه ‌ای از آیت الله رئیسی ‌رئیس قوه قضاییه خواستار سفر وی به استان خوزستان شد تا مشکلات ناشی از خصوصی سازی شرکت ها در سطح استان را پیگیری کند.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان خوزستان، چندی است که برخی از کارخانجات و بخش های تولیدی استان خوزستان دچار مشکلاتی شدند که برخی از آنها رسانه ای نیز شد.

ریشه برخی از مشکلات این شرکت ها و کارخانجات خصوصی سازی غیر عادلانه است که در همین راستا کارکنان و کارگران آنها را نیز دچار مشکل کرده است.

از جمله این شرکت ها می توان به نیشکر هفت تپه‌، پتروشیمی فارابی‌، پتروشیمی آبادان‌، گروه ملی‌، لوله ‌سازی اهواز‌ و نیروگاه سیکل آبادان اشاره کرد.

برای پیگیری مشکلات این بخش ها بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اهواز در نامه ‌ای از آیت الله سید ابراهیم رئیسی ‌رئیس قوه قضاییه خواستار سفر وی به استان خوزستان شد تا مشکلات کارگران این استان و همچنین مشکلات ناشی از خصوصی سازی شرکت ها در سطح استان را پیگیری کند.

این نامه به امضای مرتضی پور مسئول حوزه بسیج دانشجویی شهید علم الهدی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهواز رسیده است.

دانشجویان بسیجی در این نامه نوشته اند: ‌بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهواز در راستای مطالبه ‌گری مشکلات معیشتی کارگران مظلوم استان خوزستان و ایضاً خصوصی ‌سازی انجام شده در سطح استان که متاسفانه با سوء‌ استفاده افراد متصل به قدرت و ثروت که به صورت غلط انجام شده است و با توجه به سوابق شما در برخورد عادلانه با مفسدین اقتصادی و دلسوزی جنابعالی نسبت به قشر آسیب ‌پذیر کارگری‌، از حضرتعالی دعوت به عمل می ‌آید تا با حضور در استان خوزستان به بررسی حقوق ضایع شده کارگران بومی در نیشکر هفت تپه‌، پتروشیمی فارابی‌، پتروشیمی آبادان‌، گروه ملی‌، لوله ‌سازی اهواز‌، نیروگاه سیکل آبادان و ... بپردازید و دست مفسدین را از بیت ‌المال مسلمین قطع کنید و همچنین با حضور در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهواز‌، پاسخگوی سئوالات دانشجویان در مورد مشکلات این استان باشید.

انتهای پیام/‌

زمان انتشار: جمعه ۱۷ آبان ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۲:۰۵

شناسه خبر: 83216

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب