مسئول معاونت علمی و فناوری سپاه حضرت نبی اکرم(ص) کرمانشاه:

همایش تجلیل از جهادگران علم و فناوری در کرمانشاه برگزار می شود

مسئول معاونت علمی و فناوری سپاه حضرو نبی اکرم(ص) کرمانشاه از برگزاری همایش تجلیل از جهادگران علم و فناوری در کرمانشاه خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری، کورش بابلی امروز یکشنبه در نشستی که با حضور مسئولین اقشار بسیج برگزار شد، اظهار داشت: همزمان با هفته بسیج پنجمین همایش تجلیل از جهادگران عرصه علم و فناوری در کرمانشاه برگزار خواهد شد.

مسئول معاونت علمی و فناوری سپاه حضرو نبی اکرم(ص) کرمانشاه افزود: در این همایش از منتخبین هرصه علم و فناوری و نحبگان علمی و پژوهشی اقشار بسیج تجلیا به عمل خواهد امد.

بابلی گفت: هدف از برگزاری این همایش ترویج فرهنگ جهاد علمی، رشد علمی استان و تجلیل از نخبگان علمی و پژوهشی است.

وی بیان داشت: برپایی نمایشگاهی از ابتکارات و اختراعات علمی بسیجیان در حاشیه این همایش یکی از برنامه های تدارک دیده شده است.

مسئول معاونت علمی و فناوری سپاه حضرو نبی اکرم(ص) کرمانشاه گفت: سازمان علنی و پژوهشی حانی مبتکران و نخبگان علمی در زمینه های مختلف است.

وی در پایان عمل به دانسته ها را یکی از اولویت ها دانست و اظهار داشت: امروز چالش اجتماع عمل نکردن به دانسته و داشته هایمان است.

بابلی بیان داشت: همانطور که مقام معظم رهبری در بیاناتش همواره قدرت علم و فناوری را در بالاتریم ردیف قدرت ها می بیند لذا باید کسانی که در این راه قدم برمی دارد تجلیل کرد.

زمان انتشار: یکشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۷:۵۵

شناسه خبر: 83257

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب