بررسی وضعیت آنتن دهی تلفن همراه در شهرستان مشگین شهر

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از سایت های مختلف تلفن همراه از جمله همراه اول و ایرانسل و ضریب پوششی تلفن همراه شهرستان مشگین شهر بازدید کرد

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از اردبیل؛ معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیر ارتباطات روز سه‌شنبه در سفر به مشگین‌شهر از سایت‌های مختلف تلفن همراه از جمله همراه اول و ایرانسل و ضریب پوشش تلفن همراه این شهرستان بازدید کرد.

فرهاد معارفی در این بازدید گفت: نحوه آنتن‌دهی و خدمات‌رسانی اپراتورهای مختلف تلفن همراه و مسائل این حوزه جمع بندی شده و برای اتخاذ تصمیم و توسعه سایت‌های مختلف به اطلاع وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات خواهد رسید.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل هم گفت: عملیات نصب ۱۷ آنتن تلفن همراه در شهرستان مشگین‌شهر  آغاز شده و بزودی با بهره‌برداری از سایت‌های جدید مشکل پوشش تلفن در مناطق مختلف این شهرستان برطرف می‌شود.

بهروز رزمی افزود: در سال ۹۰ با تصویب مجلس شورای اسلامی و ابلاغ معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی رییس‌جمهوری ساختار وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در استان‌ها تغییر کرد و ادارات کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان‌ها به عنوان نماینده  وزیر و ناظر بر زیرمجموعه‌های پست، پست بانک و شرکت ارتباطات زیرساخت (بخش دولتی) و شرکت‌های خصوصی حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات تاسیس شد.

وی گفت: هم اکنون یک نفر از کارمندان این اداره کل به عنوان رابط در ادارات مخابرات شهرستان‌ها مشغول خدمات‌رسانی میباشد.  

زمان انتشار: چهارشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۱:۵۴

شناسه خبر: 83342

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب