خبرگزاری علم و فناوری

برپایی نمایشگاهی از دستاوردهای علمی بسیج /حمایت قاطع نخبگان از رهنمودهای رهبری

در نمایشگاه جهادگران علم و فناوری آثار و محصولات برتر نخبگان ، محققان و فناوران بسیجی در سالن مجتمع رفاهی فرهنگیان ایلام در معرض نمایش قرار خواهد گرفت .

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری استان ایلام " محمود علی پور "مسئول سازمان بسیج علمی ، پژوهشی  فناوری استان ایلام از برگزاری مراسم اختتامیه جشنواره استانی جهادگران علم و فناوری در صبح روز چهارشنبه ششم آذرماه ، در سالن اجتماعات مجتمع رفاهی فرهنگیان ایلام با حضور مسئولان ، مخترعان ، محققان و مبتکران استان خبر داد .

وی ، با بیان این خبر عنوان کرد :  جشنواره جهادگران علم و فناوری استان ایلام ، با هدف شناسایی ظرفیت ها و توانمندی های نخبگان ، ترویج فرهنگ جهاد علمی، حمایت از طرح ها و ایده های برتر نخبگان علمی ، ارتقاء روحیه امید و نشاط در بین جوانان و به نمایش گذاشتن بخشی از قدرت و اقتدار علمی بسیجیان به جامعه برگزار خواهد شد.

مسئول سازمان بسیج علمی ، پژوهشی و فناوری استان ایلام ، با بیان اینکه برخی از مخترعان کارآفرین و صاحبان شرکت های دانش بنیان نمونه استان در مراسم اختتامیه جشنواره جهادگران علم و فناوری به بیان تجربیات موفق خود ، برای مخترعان و محققان جوان خواهند پرداخت ابراز کرد : خوشبختانه سازمان بسیج علمی و پژوهشی استان در سالهای اخیر با حمایت از نخبگان و مخترعان از طریق اعطای تسهیلات و کمک های بلاعوض ، مشارکت در تبدیل طرح ها و ایده ها به شرکت های دانش بنیان و تجاری سازی محصولات علمی ، حامی و همیار نخبگان و مخترعان استان بوده و امیدواریم با همکاری سایر دستگاهها و نهادهای علمی استان ، گامهای بلندی در جهت کاهش مشکلات اقتصادی ، فرهنگی و اجتماعی کشور با همیاری و همکاری محققان ، مخترعان، مبتکران و نوآوران برداریم.

 

برپایی نمایشگاهی از دستاوردهای علمی بسیج

علی پور در ادامه اظهارات خود ضمن دعوت از آحاد مردم به حضور در این جشنواره ، به برپایی نمایشگاه دستاوردهای 40 سالگی انقلاب در عرصه علم و فناوری اشاره و عنوان کرد : خوشبختانه نخبگان بسیجی در طول چهار دهه از تشکیل بسیج دهها میلیونی ، آثار و محصولات بسیاری را خلق و به جامعه عرضه نموده اند که این مهم ، نشان از گفتمان سازی و جریان سازی علمی در عرصه‌های مختلف کشور توسط بسیجیان است.

وی افزود : در این نمایشگاه آثار و محصولات برتر نخبگان ، محققان و فناوران بسیجی در سالن مجتمع رفاهی فرهنگیان ایلام در معرض نمایش قرار خواهد گرفت و صاحبان آثار به بیان کاربردها و کارکردهای اختراعات خود جهت بازدیدکنندگان خواهند پرداخت .

 

اقدام اغتشاشگران محکوم است/ حمایت قاطع نخبگان از رهنمودهای رهبر معظم انقلاب

علی پور ، در بخش دیگری از اظهارات خود با محکومیت اقدامات اغتشاشگران و آشوبگران جریانات اخیر در کشور عنوان کرد : خوشبختانه وحدت و تفکر بسیجی همواره در جامعه ما طنین انداز بوده و فعالان عرصه علم و فناوری نیز ، همگام با سایر آحاد مومن و ولایتمدار کشور ، ضمن محکومیت اغتشاشات و دعوت مردم به وحدت و یکپارچگی ، اعلام حمایت قاطع خود را از رهنمودهای رهبر معظم انقلاب( مد ظله العالی) ابراز می دارند.

وی افزود : اهداف دشمنان از به راه انداختن فتنه و اقدامات وحشیانه و تخریب اموال مردمی و بیت المال ، بر هم زدن وحدت ملت است ، اما مردم آگاه و بصیر ایران اسلامی ثابت کرده اند که همواره با هوشیاری و درایت ، خواب شوم دشمنان علیه ایران اسلامی و  فتنه‌های آنان را بر هم زده اند.

این مسئول در پایان اظهارات خود با گرامیداشت هفته بسیج اذعان کرد : در طول چهار دهه از تشکیل بسیج دهه میلیونی خوشبختانه به وضوح نمایان شده است که افرادی که با روحیه بسیجی و فرهنگ و تفکر بسیجی کار کرده اند ، نقش و تاثیرگذاری بیشتری در پیشرفت های علمی ، فرهنگی و اجتماعی ایران اسلامی داشته اند .

انتهای پیام / ن

زمان انتشار: پنج شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۰:۴۵

شناسه خبر: 83484

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب