خبرگزاری علم و فناوری

معاون آموزشی دانشکده علوم پزشکی آبادان:

امکان مشاوره علمی لحظه ای در آبادان فراهم شد/تجهیز کتابخانه بیمارستان شهید بهشتی

معاون آموزشی، تحقیقات و فناوری دانشکده علوم پزشکی آبادان گفت: مرکز جستجوی کتابخانه بیمارستان شهید بهشتی آبادان به وسیله کتابدار بالینی مانیتور می شود و امکان مشاوره علمی در لحظه را برای فراگیران علوم پزشکی، پیراپزشکی، پرستاری و علوم آزمایشگاهی و بالینی وجود دارد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان خوزستان، با حضور رئیس دانشکده علوم پزشکی آباداناز ساختمان کاوش و کتابخانه بیمارستان شهید بهشتی آبادان بهره برداری شد.

در این برنامه جمعی از مدیران و مسئولان محلی ادارات و نهادهای دولتی شهرستان آبادان نیز حضور داشتند.

در حاشیه این برنامه سارا مبارک معاون آموزشی، تحقیقات و فناوری دانشکده علوم پزشکی آبادان در جمع خبرنگاران حضور یافت و توضیحاتی را در این ارتباط ارائه داد.

کتابخانه بیمارستان شهید بهشتی آبادان ۳۰۰ عنوان کتاب دارد

وی در همین ارتباط اظهار کرد: ساختمان کاوش بیمارستان شهید بهشتی آبادان در زیربنای ۱۳۰ متر مربع ساخته شد که برای ساخت و تجهیز آن ۶ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال اعتبار هزینه شده است.

معاون آموزشی، تحقیقات و فناوری دانشکده علوم پزشکی آبادان عنوان کرد: ساختمان کاوش بیمارستان شهید بهشتی آبادان دارای فضای مناسب شامل بخش کتابخانه، مرکز جستجوی علمی و مرکز گسترش تحقیقات بالینی خواهد بود.

مبارک در بخش دیگری از سخنان خود به برخی از ویژگی های مرکز کاوش بیمارستان شهید بهشتی اشاره کرد و ادامه داد: در مخزن کتابخانه این مرکز ۴۰۰ جلد منبع لاتین و ۲ هزار و ۵۶۰ جلد منبع فارسی وجود دارد.

وی اضافه کرد: کتابخانه بیمارستان شهید بهشتی آبادان ۳۰۰ عنوان کتاب دارد که به روزترین و معتبرترین منابع علوم پزشکی، پیراپزشکی، پرستاری و علوم آزمایشگاهی و بالینی را شامل می شود.

دسترسی به منابع دیجیتال بین المللی و داخلی در زمینه علوم پزشکی

معاون آموزشی، تحقیقات و فناوری دانشکده علوم پزشکی آبادان در همین زمینه اضافه کرد: در بخش الکترونیک کتابخانه بیمارستان شهید بهشتی منابع دیجیتال بین المللی و داخلی در زمینه علوم پزشکی نیز در دسترس پژوهشگران قرار دارد.

مبارک در بخش پایانی سخنان خود عنوان کرد: در کتابخانه بیمارستان شهید بهشتی آبادان مرکز جستجوی علمی وجود دارد که شامل سه دستگاه رایانه متصل به کتابخانه دیجیتال است.

وی خاطرنشان کرد: مرکز جستجوی کتابخانه بیمارستان شهید بهشتی آبادان به وسیله کتابدار بالینی مانیتور می شود و امکان مشاوره علمی در لحظه را برای فراگیران علوم پزشکی، پیراپزشکی، پرستاری و علوم آزمایشگاهی و بالینی وجود دارد.

انتهای پیام/

زمان انتشار: پنج شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۷:۵۱

شناسه خبر: 83486

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب