خبرگزاری علم و فناوری

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان گتوند:

بیماران مناطق محروم رایگان ویزیت می شوند/ واگذاری خانه های محرومین از سوی بسیج

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان گتوند گفت: به مناسبت هفته بسیج اکیپ پزشکی به مناطق محروم شهرستان گتوند اعزام می شود و به ویزیت رایگان بیماران این مناطق می پردازند.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان خوزستان، هفته بسیج از روز پنج شنبه 30 آبان ماه در سراسر کشور آغاز می شود و تا روز چهارشنبه ششم آذر ماه ادامه دارد که برنامه های مختلفی برای این هفته در نظر گرفته شده است.

همزمان با هفته بسیج برنامه های گوناگونی برای اجرا در سراسر استان خوزستان برنامه ریزی شده است که بخشی از این برنامه ها در شهرستان گتوند اجرایی می شود.

برگزاری جشنواره پایگاه های اسوه

در همین ارتباط سرگرد حسن محمودی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان گتوند اظهار کرد: همزمان با هفته بسیج بیش از یکصد برنامه متنوع در مناطق مختلف شهرستان گتوند برگزار می‌ شود.

وی غبارروبی و عطرافشانی مزار شهدای گلگون کفن را از جمله برنامه های هفته بسیج در شهرستان گتوند اعلام کرد و گفت: همچنین با حضور اقشار مختلف مردم یادواره های شهدا و شب های شعر و خاطره نیز در طول این هفته در سطح شهرستان برگزار می شود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان گتوند در ادامه عنوان کرد: همچنین یادواره ۳۴۹ شهید شهرستان گتوند با همکاری هیئت فاطمیون و حوزه مقاومت یکم شهری امام علی (ع) نیز همزمان با هفته بسیج برگزار می شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود بیان کرد: همچنین برگزاری جشنواره پایگاه های اسوه و تقدیر از فعالان فرهنگی و نقش مساجد نیز به مناسبت هفته بسیج در شهرستان گتوند برگزار می شود.

محمودی برگزاری همایش پیاده روی خانوادگی را از دیگر برنامه های هفته بسیج اعلام کرد و ادامه داد: همچنین برگزاری اردوی تفریحی زیارتی نیز از مهمترین برنامه های هفته بسیج در شهرستان گتوند است.

اعزام اکیپ پزشکی به مناطق محروم

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان گتوند برگزاری یادواره شهیده عصمت پورانوری زن شهیده شاخص کشور را از دیکر برنامه های مهم هفته بسیج اعلام کرد.

وی برگزاری جشنواره مسابقات قرآنی در شهرستان گتوند را از جمله دیگر برنامه های هفته بسیج عنوان کرد و ادامه داد: همچنین دیدار با خانواده معظم شهدا، بسیجیان، ایثارگران و جانبازان نیز در این هفته انجام می شود.

محمودی در بخش دیگری از صحبت های خود با اشاره دیگر برنامه ها تصریح کرد: همچنین به مناسبت هفته بسیج مسابقات فرهنگی و هنری در روزهای این هفته در سطح شهرستان گتوند اجرا می شود.

 فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان گتوند واگذاری ۲ باب خانه به خانواده های محروم را از شاخص ترین برنامه های ناحیه مقاومت بسیج گتوند در هفته بسیج برشمرد.

وی اظهار کرد: همچنین به مناسبت هفته بسیج اکیپ پزشکی به مناطق محروم شهرستان گتوند اعزام می شود و به ویزیت رایگان بیماران این مناطق می پردازند.

انتهای پیام/

 

زمان انتشار: پنج شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۱:۳۰

شناسه خبر: 83487

مطالب مرتبط :
کروناویروس

دانش آموز گتوندی بر اثر کرونا فوت کرد

یک دانش آموز کلاس دوم دبستان از شهر ترکالکی شهرستان گتوند به علت ابتلا به کرونا جان خود را از دست داد.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب