خبرگزاری علم و فناوری

ویژه برنامه های هفته بسیج در فارس اعلام شد

سرهنگ پاسدار محمدی گفت: میزهای خدمت همزمان با هفته بسیج و با حضور مشاوران و حقوقدانان بسیجی و درمانگاه تخصصی نیز با حضور پزشکان بسیجی به عموم مردم خدمات رایگان اجتماعی و پزشکی ارائه خواهند کرد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از فارس؛ سرهنگ پاسدار علی محمد محمدی با تبریک فرا رسیدن هفته بسیج و چهل ساله شدن این شجره طیبه، اظهار داشت: هفته بسیج هفته تبلور روحیه جهادی و انقلابی توام با  بازخوانی تفکر و مدیریت بسیجی و بهترین فرصت برای شناخت، معرفی و پاسداشت یاد و خاطره شهدای بسیجی کشور است.

معاون هماهنگ کننده سپاه فجر خاطرنشان کرد: همانطور که سایر قوای مسلح محافظ انقلاب اسلامی هستند بسیج هم دژ مستحکمی برای حفاظت از انقلاب اسلامی است البته این مراقبت و حفاظت تنها جنبه نظامی ندارد بلکه صیانت از انقلاب اسلامی و کشور در همه زمینه‌هاست.

وی در نشست خبری تشریح برنامه‌های هفته بسیج با بیان اینکه 831 ویژه برنامه شاخص بمناسبت هفته بسیج در استان فارس برگزار می‌شوند، گفت: هفته بسیج در سال جاری با چهل سالگی بسیج مقارن شده و به همین دلیل شعار محوری این هفته «بسیج، چهل سال خدمت، جهاد و شهادت» انتخاب شده است.

محمدی با بیان اینکه در مجموع 15068 برنامه بمناسبت هفته بسیج در سراسر استان فارس برگزار می‌شوند، گفت: تجمع 10 هزار نفری بسیجیان شیراز در روز 5 آذر، برگزاری جشنواره جهادگران علم و فناوری در مرکز استان، آیین های بزرگداشت و تکریم پیشکسوتان و معرفی الگوهای برتر بسیج، برگزاری مراسم نمادین اعطاء پرچم گام دوم انقلاب، اردوهای جهادی بسیج با محوریت فرهنگی و محرومیت زدایی از جمله برنامه های شاخص هفته بسیج سال 1398 در استان فارس هستند.

وی با بیان اینکه بسیج پرچمدار خدمت رسانی به اقشار مختلف جامعه در عرصه‌های گوناگون است، گفت: میزهای خدمت همزمان با هفته بسیج و با حضور مشاوران و حقوقدانان بسیجی و درمانگاه تخصصی نیز با حضور پزشکان بسیجی به عموم مردم خدمات رایگان اجتماعی و پزشکی ارائه خواهند کرد.

معاون هماهنگ کننده سپاه فجر با بیان اینکه یادواره های شهدا در هفته بسیج با محوریت و موضوع اولین شهدای بسیجی در شهرستان‌های استان فارس برگزار می‌شوند، گفت: برگزاری نشست های بصیرتی با موضوعات «بسیج، چهل سال خدمت، جهاد و شهادت» و «تبیین نقش بسیج در گام دوم» از دیگر برنامه‌های پیش بینی شده برای هفته بسیج هستند.

سرهنگ پاسدار محمدی افزود: در وقایع چند روز اخیر بسیج سرافرازانه در کنار سایر نیروهای امنیتی نقش بی بدیل و موثری در مقابله با اشرار و خسارت زنندگان به اموال عمومی ایفا کرد.

 

انتهای پیام/

زمان انتشار: پنج شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۰:۰۰

شناسه خبر: 83489

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب